Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček

Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Zdá se, že pokračování animované klasiky je zvládnuto na jedničku. První ohlasy a nový klip jsou tu.

Čtvrté dějství pixarovských dobrodružství ze světa obživlých hraček usadí diváky do kin teprve v následujících týdnech. Na základě prvních reakcí je ale může hezky lákat už teď. I přes poněkud fádní kampaň se zdá, že devítiletá pauza sérii nijak neuškodila a nápady pro pokračování dobře vyzrály. Podávat se má nefalšovaný, esenciální Příběh hraček se vším, co si generace diváků zamilovaly.

Tim Allen ještě na podzim minulého roku vzkazoval médiím, že čtyřka bude hodně dojemná a patrně nelhal. Dojetí se neubránila většina z těch, kteří se o své dojmy podělili. Těm, kteří pochybovali o tom, zda je film vážně potřebný, první reakce vzkazují, že rozhodně byl. I když jsme o tom do teď neměli tušení. Minimálně příběh samotný má být hodně dospělý, má mít srdce a velkou výpovědní hodnotu.

Animace má mít tu nejvyšší úroveň, což je uvěřitelné a snad i očekávané. Obecně se ve svých postech reportéři zmiňují o ohromné zábavnosti snímku, takže slzy možná nepotečou jen dojetím, ale i smíchem. Padala slova jako “magické“ a “příjemné“ a jen jednou bylo řečeno, i to v jinak pozitivním názoru, že to vlastně není ani tak dobré, jak byla trojka.

Co se týče postav samotných, Woodyho linie byla shrnuta jako charakterní pouť, Forkyho (tu vidličku) si prý mnozí oblíbí a scény, ve kterých vystoupí kachnička a zajíc si dvojice krade pro sebe. Zdaleka nejhorlivější ohlasy si ale vysloužila postavička Duke Caboom s hlasem Keanu Reevese. Z něj byli všichni naprosto odvaření.      

Shrnuto a podtrženo, značka je nadále věrná svým kvalitám. Staré známé postavy mají prostor zazářit a nové hladce zapadají. Padla i zmínka o tom, že by tyto nové postavy mohla čekat další budoucnost. To se sice nedá potvrdit, ale ani vyloučit, protože hollywoodské natahování sérií je obehraná písnička. Nový Příběh hraček je vřele doporučován napříč reportérským spektrem, a tak nezbývá, než si na ono dobrodružství vyrazit a přesvědčit se o kvalitách na vlastní kůži.

Není neobvyklé, že se před premiérou slabého filmu vypouští jen pozitivní ohlasy, ovšem tak nějak se mi zdá, že to nebude tento případ. Jestli to tak vážně je zjistíme 21.6. kdy začne nadějný animák premiérovat ve světě. K nám se dostane až 8. srpna. Níže si můžete pustit nový klip, ve kterém se Woody s Forkym setkávají s podezřelou panenkou.

Zdroj: Collider

Galerie: 11

Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu Toy Story 4: První reakce slibují oslavu hraček | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest