Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku

Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Čtvrtý Příběh hraček přináší existenciální krizi vidličky, která neví, jestli je hračka nebo příbor.

Zcela bez varování se objevil první teaser trailer na Toy Story 4. Zdánlivě jde o neurčité připomenutí toho, že se film chystá a vtípek s vidličkou. Jenže pozor! Vidlička bude regulérní postavou filmu! Synopse filmu praví:

Co tvůrci v novém pokoji objevili? Woody měl život vždycky jednoduše nalinkovaný. Prostě se staral o své dítě, ať už to byl Andy, nebo to byla Bonnie. Jenže když Bonnie přidá do svého pokoje nedobrovolnou hračku, Forkyho, začíná dobrodružný road trip, který Woodymu ukáže po boku starých i nových přátel, jak může být svět pro hračku velký.

Sám režisér Josh Cooley říká, že si myslel, že spolu s Toy Story 3 byl příběh uzavřený. A příběh Woodyho a Andyho skutečně uzavřený je. Ale stejně jako v životě každý konec přináší nový začátek. Woody je v novém pokoji, s novým dítětem, s novými hračkami, které jsme dosud nepotkali. Tohle se pro tvůrce stalo výchozím bodem.

Oblíbený natahovací kovboj Woodyse společně s nejlepšími přáteli Buzzem Rakeťákem a Jessie rád stará o svoje dítě, o Bonnie. Pak se ale v jejím pokoji objeví nová hračka. Jmenuje se Forky, je podomácku vyrobená z vidličky a tvrdí o sobě, že vůbec není hračka. A kdyby ho ostatní nechali, tak by nejradši příští dobrodružství Woodyho kamarádů úplně vynechal. Jenže kdykoliv se z dobrodružství pokusí utéct, někdo ho zase rychle vrátí do víru událostí

Cooley říká, že svět Toy Story stojí na myšlence, že všechno na světě má svůj účel a smysl. Smyslem hračky je, aby byla k dispozici dětem na hraní. Ale co hračky, které jsou vyrobené z něčeho jiného? Forky je hračka, ale Bonnie ho vyrobila z jednorázové vidličky. A tak Forky zažívá krizi osobnosti. Chce naplnit svůj smysl jako vidlička, ale zároveň mu byl vnucený nový účel, když se stal hračkou.

Forkyho namluvil Tony Hale (Vice, Arrested Development), který tvůrce napadl jako vhodný dabér, hned jak postavu vymysleli. Když se Hale dozvěděl, že má hrát příbor s existenciální krizí, byl okamžitě na palubě.

Celé to skutečně zní jako námět, ze kterého by snad přeci jen mohli tvůrci vyždímat něco víc, než jen lacinou dojnou krávu na peníze, tak doufejme, že se z myšlenky opravdu zrodí něco se zajímavým podtextem a tradičně emotivním příběhem, na jaké jsme u Toy Story zvyklí.

V galerii najdete první plakát a několik obrázků.

Datum premiéry filmu je v Česku a na Slovensku stanovené na 8. 8. 2019. Režíruje Josh Cooley, poslední verzi scénáře napsala Stephany Folsom. S příběhem přišly klíčové osobnosti Pixaru - John Lasseter, Pete Docter, Andrew Stanton a Lee Unkrich. V hlavních rolích se vracejí Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Joan Cusack, Blake Clark, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Estelle Harris, Jodi Benson, Michael Keaton nebo Jeff Pidgeon. Nově je doplňují Tony Hale nebo Patricia Arquette.

Galerie: 7

Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu Toy Story 4: Teaser trailer představuje novou nejoblíbenější hračku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest