Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém?

Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 15 obrázků
Buzz Rakeťák už je na odstřel. V nové upoutávce ze Super Bowlu doslova.

Také Toy Story 4: Příběh hraček (jak se snímek jmenuje v české distribuci) se během amerického Super Bowlu dočkal nové upoutávky. Zajímavé je, že chystaný animák zveřejnil už tři různé ochutnávky a pokaždé šlo jen o sled vtipů (a ještě nijak zapamatovatelných – ale to je samozřejmě jen osobní dojem). Film přitom bude uvedený v červnu, ze kterého už většina očekávaných velkofilmů stačila zveřejnit podrobnější trailery. Těžko říct, zda jde ze strany Disneyho pouze o marketingovou strategii anebo máme mít jakékoliv obavy, že se za dosavadním mlžením úkrývá nějaký problém. Zápletka filmu, který se bude točit kolem toho, že hračky hledají vlastní identitu, zní docela zajímavě, ale kdo ví, třeba je těžké téma na krátké ploše traileru nějak srozumitelně uchopit, a tak se zatím sází primárně na jednoduché vtípky.

Jak už jsme vás v minulosti informovali, snímek se do značné míry točí kolem Sporkyho, nového hračky ve Woodyho a Buzzově partě. Potíž je v tom, že Sporky je podomácku vyrobený z jednorázové vidličky, a tak zažívá krizi osobnosti a není schopný se rozhodnout, čím vlastně je a jaký je jeho životní účel. Woody se mu snaží ukázat, jak je báječné být hračkou, ale všechno se zkomplikuje v momentě, když se kovboj s hlasem Toma Hankse znovu shledá s Pastýřkou, která po letech dobrodružství venku, získala na život hraček zcela nový úhel pohledu a najednou je zřejmé, že nic není tak černobílé, jak by si Woody mohl myslet.

Čtěte také: Onward - Seznamte se s fantasy animákem, který Pixar přinese po Toy Story 4

Co vy na to? Dokázaly vás zatím ukázky s vtípky navnadit? Anebo také čekáte na nějaký hutnější trailer, který trochu nastíní příběh a postoje jednotlivých postav? Ukázka byla vypuštěná v rámci amerického Super Bowlu, ze kterého dalších trailery a spoty najdete zde. Dole v galerii můžete vidět z aktuální ukázky screenshoty.

Woody (Tom Hanks) vždycky věděl, kam patří a starat se o svoje dítě pro něj vždy bylo na prvním místě, ať už bydlel s Andym nebo s Bonnie. Pak se ale objeví v Bonniině pokojíčku Forky, nová hračka, podomácku vyrobená z plastové vidličky. Forky však o sobě tvrdí, že není hračka, ale odpad a Woody se jej snaží přesvědčit, že to tak není a chce mu ukázat, jak se cítit jako hračka. Když Bonnie vezme hračky na rodinný výlet, skončí Woody na nečekané zajížďce, na které se znovu shledává s dlouho ztracenou Pastýřkou (Annie Potts). Po tom, co Pastýřka strávila nějakou dobu na cestách, už dávno není křehkou porcelánovou panenkou a ukazuje se, že ona i Woody mají na život hraček úplně jiný pohled. Skutečné potíže se ale teprve blíží.

Datum premiéry filmu je v Česku a na Slovensku stanovené na 8. 8. 2019. Režíruje Josh Cooley, poslední verzi scénáře napsala Stephany Folsom. S příběhem přišly klíčové osobnosti Pixaru - John Lasseter, Pete Docter, Andrew Stanton a Lee Unkrich. V hlavních rolích se vracejí Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Joan Cusack, Blake Clark, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Estelle Harris, Jodi Benson, Michael Keaton nebo Jeff Pidgeon. Nově je doplňují Tony Hale, Keegan Michael Key, Jordan Peele, Keavnu Reeves nebo Patricia Arquette.

Galerie: 16

Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu Toy Story 4: Snaží se žertovné upoutávky zamaskovat nějaký hlubší problém? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest