Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves

Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu
Disney/Pixar
Zobrazit dalších 10 obrázků
Příběh hraček s každým dalším trailerem víc a víc vyjevuje svoje barvy.

Toy Story 4 pokračuje pomalu, ale jistě ve svojí propagační kampani. Osobně stále nemám pocit, že by se snímku dařilo vyloženě strhnout pozornost. Nikam se nehrne, neslibuje emocionální veletoče, velkolepé vizuály nebo zběsilé gagy. Snad je to známka toho, že se tenhle typ příběhu bez větších spoilerů v trailereh prodává jen těžko a není to důkaz fádnosti. Tedy fádnosti…Toy Story 4 působí v nejnovějším traileru jako příjemná nostalgická připomínka, kde není nic vyloženě špatně, jen tu prostě chybí cokoliv navíc. Největší novinkou je tak v tuhle chvíli sbírka nových postaviček namluvených slavnými herci, v čele s Keanu Reevesem, který si příhodně zahrál neohroženého kaskadéra.

Woody (Tom Hanks) vždycky věděl, kam patří a starat se o svoje dítě pro něj vždy bylo na prvním místě, ať už bydlel s Andym nebo s Bonnie. Pak se ale objeví v Bonniině pokojíčku Forky, nová hračka, podomácku vyrobená z plastové vidličky. Forky však o sobě tvrdí, že není hračka, ale odpad a Woody se jej snaží přesvědčit, že to tak není a chce mu ukázat, jak se cítit jako hračka. Když Bonnie vezme hračky na rodinný výlet, skončí Woody na nečekané zajížďce, na které se znovu shledává s dlouho ztracenou Pastýřkou (Annie Potts). Po tom, co Pastýřka strávila nějakou dobu na cestách, už dávno není křehkou porcelánovou panenkou a ukazuje se, že ona i Woody mají na život hraček úplně jiný pohled. Skutečné potíže se ale teprve blíží.

Datum premiéry filmu je v Česku a na Slovensku stanovené na 8. 8. 2019. Režíruje Josh Cooley, poslední verzi scénáře napsala Stephany Folsom. S příběhem přišly klíčové osobnosti Pixaru - John Lasseter, Pete Docter, Andrew Stanton a Lee Unkrich. V hlavních rolích se vracejí Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Joan Cusack, Blake Clark, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Estelle Harris, Jodi Benson, Michael Keaton nebo Jeff Pidgeon. Nově je doplňují Tony Hale, Keegan Michael Key, Jordan Peele, Keavnu Reeves nebo Patricia Arquette.

Galerie: 11

Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu Toy Story 4: V nejnovějším traileru může Woodymu pomoci jedině Keanu Reeves | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest