Alien: Covenant: První fotky filmových kulis

Alien: Covenant: První fotky filmových kulis | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Filmové nestvůry připraví firma zodpovědná za oscarového Šíleného Maxe.

Na jihu Nového Zélandu už štáb pilně připravuje natáčení sci-fi Alien: Covenant. V národním parku Fiordland roste struktura, která je evidentně součástí vesmírné lodi, popřípadě nějaké stanice. Možná se jedná přímo o titulární loď Covenant. V galerii si můžete jednotlivé fotografie prohlédnout a jak stavba poroste, snad můžeme očekávat i další.

Pokračování Promethea si vybralo také svou maskérskou firmu. O prostetiku (nebo minimálně o výrobu filmových příšer) se postará australská firma Odd Studio, která se letos může pyšnit Oscarem za Šíleného Maxe: Zběsilou cestu. V minulosti pracovala firma například na The Wolverinovi nebo na pokračování Matrixu.  

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 4.8. 2017.

Zdroje: If, AVP Galaxy

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

Alien: Covenant: První fotky filmových kulis | Fandíme filmu Alien: Covenant: První fotky filmových kulis | Fandíme filmu Alien: Covenant: První fotky filmových kulis | Fandíme filmu Alien: Covenant: První fotky filmových kulis | Fandíme filmu Alien: Covenant: První fotky filmových kulis | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest