Alien: Covenant opravdu bez Noomi Rapace

Alien: Covenant opravdu bez Noomi Rapace | Fandíme filmu
Jeden z představitelů vedlejších rolí se rozpovídal o filmu a o tom, jak bude pasovat mezi Promethea a Vetřelce.

Před pár dny jsme se dozvěděli, že do Aliena: Covenant byl obsazen Australan Benjamin Rigby. Toho hned vyzpovídal australský server If a Rigby se podělil o překvapivě konkrétní informace. Jeden si skoro říká, jestli za to hollywoodský zelenáč nedostane pořádně přes prsty.

Rigby uvedl, že četl kompletní scénář, který je prý výborný a má v něm skvělou roli. Nic než chválu bychom nečekali, takže pojďme dál. Jeho role ve snímku není úplně malá a měla by nějakým způsobem posunovat kupředu děj. Covenant je přechodným filmem mezi Prometheem a Vetřelcem z roku 1979. Oba dva snímky propojuje, nicméně jeho cílovou destinací je Vetřelec. Podle Rigbyho patří Covenant do série Vetřelec a můžeme očekávat, že se ve snímku odehrají podobné věci, jaké známe z jiných vetřeleckých filmů. Přechod od PrometheaAlienovi by měl být poměrně hladký. A pozor, herec uvádí, že Noomi Rapace ve filmu nebude.

Nad její účastí vysel otazník už delší dobu. Herečka chyběla v oficiální tiskové zprávě, pak ona sama i další lidé spojení s filmem mlžili o tom, jestli bude mít alespoň malé cameo nebo se neobjeví vůbec. Rigby zdánlivě potvrzuje druhou variantu, nicméně scénáře se přepisují u hollywoodských velkofilmů neustále, takže dokud nebudou dokončené dotáčky filmu, stále existuje naděje, že se vesmírná vědkyně Elizabeth Shaw nakonec v Covenantu nějakým způsobem mihne. Nicméně to, že není v aktuální verzi naznačuje, že by na děj mohla mít jedině opravdu minimální vliv.

Rigby si není úplně jistý, jestli si zahraje s Michaelem Fassbenderem (což je trochu zvláštní, když četl celý scénář, ale třeba mají společnou scénu, u které by Fassbender mohl být, ale nemusel), ale těší se, až si zahraje s Katherine Waterston, jež si ztvární jednu z klíčových členek posádky lodi Covenant, která se blíží ke světu Inženýrů, po němž osaměle bloumá od událostí Promethea android David (Fassbender). Úplně nejvíc se nicméně Australan těší na spolupráci s Billym Crudupem, se kterým taktéž bude mít nějaké společné scény.

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 4.8. 2017.

Zdroj: IF

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest