Jungle Cruise: Protiváhou The Rocka bude Emily Blunt

Jungle Cruise: Protiváhou The Rocka bude Emily Blunt | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Film se chce inspirovat klasikou s Hepburn a Bogartem.

Dwayne The Rock Johnson boduje s Jumanji: Vítejte v džungli, a tak je třeba se do pralesa honem vrátit. Pokračování Jumanji si ještě chvíli počká, ale už v květnu se začne natáčet Jungle Cruise, další Disneyho dobrodružství, založené, podobně jako Piráti z Karibiku, na atrakci z Disnaylandu. Jak už název napovídá, tentokrát nás čeká výprava do divočiny.

Režisér Jaume Collet-Serra (NON-Stop, Cizinec ve vlaku) se nedávno sešel s Dwaynem Johnsonem, aby se shodli na tom, kam snímek chtějí směřovat a nejnovější verzi scénáře píše Michael Green, čerstvě nominovaný na Oscara za Logana. Idea je taková, že by se snímek měl inspirovat Africkou Královnou, dobdrodružnou klasikou, ve které slušně vychovaná Katharine Hepburn uniká z džungle na rozkymácené loďce po boku zkušeného, leč nevycválaného Humphreye Bogarta. Rockovu parťačku v novém snímku má ztvárnit Emily Blunt, kterou si studio Disney oblíbilo při natáčení nové Mary Poppins a chce s ní nadále spolupracovat.

Zdroj: Variety

Galerie: 4

Jungle Cruise: Protiváhou The Rocka bude Emily Blunt | Fandíme filmu Jungle Cruise: Protiváhou The Rocka bude Emily Blunt | Fandíme filmu Jungle Cruise: Protiváhou The Rocka bude Emily Blunt | Fandíme filmu Jungle Cruise: Protiváhou The Rocka bude Emily Blunt | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest