Jungle Cruise: Disney zfilmuje další pouťovou atrakci. S Rockem

Jungle Cruise: Disney zfilmuje další pouťovou atrakci. S Rockem | Fandíme filmu
Po Pirátech z Karibiku je na řadě další akční dobrodružství. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Dwayne Johnson se vydal "na průzkum" do Disneylandu. Podělil se o fotografii (na konci článku) a přidal několik drobečků: Jeho postava bude hodně hláškovat. Film nás zavede do neprozkoumané džungle, která bude fantastická (ve smyslu opaku džungle realistické) a hledá se režisér vizionář. Nejzajímavější na celém postu je ale stejně Rockova poznámka, že ta paní za ním si nejspíš fotí jeho zadek...

 

.. (I think the lady to my right is snapping a pic of my bootaaaay) Surprise! Once I committed to our Disney partners to make the movie based off the JUNGLE CRUISE ride, I wanted to dive head first into the research. So I headed to Walt Disney World and surprised tourists by commandeering the JUNGLE CRUISE boat. It was a GREAT day on the river. Learned a lot.. for example, it takes approximately 12.6 minutes for all the passengers to get over the shock of me jumping on the boat and thinking I'm a DJ look-a-like. One passenger even said, "Oh the real Rock is much smaller than this guy". I threw his ass off the boat. Jokes aside (and yes, with me as the Cruise Skipper there will be an abundance of puns) this is such an amazing, fantastical and cool world to build out. Best part about this surprise research day was knowing how FUN of an experience we're gonna work hard to create for families around the world. That's the part that gets my excited the most. The movie. The ride. The experience. It's the cruise of a lifetime. And trust me, you'll want me as your Skipper. Just don't forget to bring the Skipper's beer. Next step... we find our visionary director. #SurpriseAroundEveryCorner #ResearchDay #DisneyWorld #AllAboard #JungleCruise

Příspěvek sdílený therock (@therock),

Původní novinka 8.4.: Odkud se vzala jedna z nejpopulárnějších Disneyho sérií, Piráti z Karibiku? Vychází z jízdy v Disneyho zábavních parcích, při které návštěvníci projíždějí na lodičkách skrz pirátskou dekoraci, plnou mechanických loutek, které posouvají dál příběh celé jízdy. No a něco podobného je Jungle Cruise. Také cesta na lodičkách, také výpravné kulisy, mechanické loutky atd. Akorát (jak už název napovídá) se v tomhle případě jede za dobrodružstvím do pralesa.

Také tuhle atrakci už se Disney snaží dlouhá léta přivést na plátna, kdysi dávno to mělo být ještě s Timem Allenem a Tomem Hanksem. Doba ale pokročila a strýček Walt chce do svého drahého blockbusteru poněkud současnější hvězdu – Dwaynea „The Rocka“ Johnsona. Ten má neskutečně nabitý program, ale příští rok bude mít konečně na film čas, a tak by se na jaře mělo začít točit. Očekávat bychom měli akční komedii plnou dobrodružství, které snad bude zasazené do 20. let minulého století.

Poslední verzi scénáře napsali J.D. Payne a Patrick McKay (nerealizovaná verze scénáře Star Trek Beyond a Godzilla vs. King Kong), režisér se hledá. Zajímavé je, že pro Johnsona není Jungle Cruise první dobrodružnou výpravou do pralesa. Vidět jsme jej mohli už v Cestě na Tajuplný ostrov 2, letos přijde do kin nové Jumanji a stále není vyloučené, že si jednou zahraje Doca Savage.

Zdroj: THR

Galerie: 1

Jungle Cruise: Disney zfilmuje další pouťovou atrakci. S Rockem | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest