The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru

The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Avantgardní režisérka vykresluje silně stylizovanou vizi světa budoucnosti, ve kterém je místo pro kanibaly.

Kanibalský thriller The Bad Batch provázely z loňského festivalu v Torontu rozporuplné reakce. Mladá filmařka Ana Lily Amirpour (Sama nocí tmou) je podle všeho nadaná, ale její originální nápady jsou zatím stále neučesané, styl je nadřazený celku a celkově její snímky působí jao zajímavé nápady, neúměrně roztažené na délku celovečerního filmu. Trailer na The Bad Batch potvrzuje, že minimálně podmanivý vizuál a výstavbu neortodoxních světů jí upřít nejde.

Ana Lilly Amirpour po Sama nocí tmou přichází se senzacechtivým hororem, ve kterém krev teče proudem a končetiny létají vzduchem. Stejně jako v případě režisérčina debutu je ale žánr také prostředkem k vyjádření sociálního komentáře. Dívka (Suki Waterhouse) je jednou z tisícovek Američanů, které civilizovaná společnost považuje za nežádoucí. Když bloumá svým pouštním exilem, chytí ji skupina kanibalů. Podaří se jí uprchnout a skončí v enklávě vyděděnců. Tam je sice v bezpečí, ale pořád se necítí jako mezi svými.

Když se vypraví zkoumat, co leží za hranicemi jejího nového domova, narazí na jednoho ze svých kanibalských únosců (Jason Momoa), který potřebuje její pomoc. Ale může mu hrdinka pomoc poskytnout, aniž aby jednoho z nich nesemlel svět, ve kterém člověk jí člověka a přežijí jen divoši? Amirpour si libuje ve vizuálních detailech, ale film je samozřejmě především určitým varováním, kam až by to Amerika mohla dotáhnout, pokud se přestane ovládat.

Dále hrají Keanu Reeves, Giovanni Ribisi, Diego Luna a Jim Carrey. Americká premiéra je naplánována na 23. 6.

 

The Bad Batch

23.09.2016 | USA
Sci-Fi, Drama, Thriller, Horor, Romantický
Info o filmu

Galerie: 6

The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu The Bad Batch: Kult kanibalů Keanu Reevese v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest