Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva

Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
A The Rock dostane jeden z nich jen pro sebe.

Minulý týden Dwayne Johnson a producent Hiram Garcia slibovali, že se v brzké době dočkáme novinek ohledně Shazama. A teď jsou tady a rozhodně jde o velkou zprávu. Místo jednoho filmu totiž vzniknou hned dva! Stále se chystá snímek Shazam!, ke kterému podle Hollywood Reporteru píše scénář Henry Gayden (Earth to Echo). Vedle toho ale vznikne ještě samostatný film o Black Adamovi, který původně měl být pouze záporákem v Shazamovi. Rozhodnutí to možná nakonec není až tak překvapivé, přeci jen, Johnson je momentálně jednou z největších hereckých hvězd, pro studio by bylo škoda utopit jeho komerční potenciál v roli záporáka.

Shazam, občanským jménem Billy Batson, je v komiksech mladý chlapec, který vyrůstá jako sirotek a protlouká se jak může. Pro čistotu jeho srdce si jej vybere prastarý čaroděj Shazam a předá mu sílu Starších - Šalamouna (Solomon), Herkula, Atlase, Dia (Zeus), Achillea a Merkura. S přijetím síly se z chlapce stává po čarodějovi nový ochránce lidstva před sedmi smrtelnými nepřáteli, což je v komiksech sedm antropomorfizovaných smrtelných hříchů. Ve chvíli, kdy Billy vyřkne zaklínadlo „Shazam!“, promění se v dospělého muže se superhrdinskými schopnostmi odvozenými od sedmi antických hrdinů a bohů, které spojují iniciály zaklínadla. Dříve se hrdina jmenoval Captain Marvel, nedávno byl přejmenován právě na Shazama. Přes své božské síly je Shazam duchem pořád malý kluk.

Black Adam byl dlouhá léta v komiksech jeho úhlavním nepřítelem, avšak v posledních letech se z něj stal spíš antihrdina. Pořád je to proradný chlap, ale nesnese, když se někdo snaží lidi zotročit. Své síly od egyptských božstev.

Scénář Shazama psal Darren Lemke, ale nevíme, jestli něco z jeho práce Gayden využije. Premiéra filmu je stanovena na 5. 4. 2019, ale ani v tomhle případě nepanuje žádná jistota. Třeba nově chystaný Black Adam datum nějak změní.

Zdroje: THR

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu Shazam: Místo jednoho filmu se chystají hned dva | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest