Shazam možná dorazí o něco dřív

Shazam možná dorazí o něco dřív | Fandíme filmu
Alespoň podle Dwaynea The Rocka Johnsona, hvězdy filmu.

Podle dosavadních tiskových zpráv bude Shazam uveden do kin 5.4. 2019. V posledním rozhovoru však Dwayne The Rock Johnson uvedl, že bychom se jej mohli dočkat o něco dříve. Dále herec opět vychválil svou roli, Black Adama, záporáka, který se postupně stane antihrdinou. Johnson znovu zdůraznil, že Black Adam bude brutální, ale nebude mu chybět nadhled. Představitel hlavního hrdiny, Shazama (dříve známý jako Captain Marvel) se stále hledá, avšak scénář je prý vynikající a blíží se k dokončení.

Pokud je to pravda, natáčení by čistě teoreticky mohlo začít třeba ještě letos. Jenže opravdu by chtělo studio Warner v některém z následujících let poslat do kin tři filmy a v roce 2019 jen jeden? Nebo by si Shazam prohodil místo s jiným snímkem? Uvidíme, jestli nakonec z Rockova prohlášení něco vyleze, nicméně v komentářích můžete dát vědět, jestli je zrovna Shazam komiksový snímek, který byste rádi viděli s předstihem.

Shazam, občanským jménem Billy Batson, je mladý chlapec, který vyrůstá jako sirotek a protlouká se jak může. Pro čistotu jeho srdce si jej vybere prastarý čaroděj Shazam a předá mu sílu Starších - Šalamouna (Solomon), Herkula, Atlase, Dia (Zeus), Achillea a Merkura. S přijetím síly se z chlapce stává po čarodějovi nový ochránce lidstva před sedmi smrtelnými nepřáteli, což je v komiksech sedm antropomorfizovaných smrtelných hříchů. Ve chvíli, kdy Billy vyřkne zaklínadlo „Shazam!“, promění se v dospělého muže se superhrdinskými schopnostmi odvozenými od sedmi antických hrdinů a bohů, které spojují iniciály zaklínadla. Dříve se hrdina jmenoval Captain Marvel, nedávno byl přejmenován právě na Shazama. Přes své božské síly je Shazam duchem pořád malý kluk. Jeho úhlavním nepřítelem je Black Adam, který odvozuje své síly od božstev egyptských. Scénář píše Darren Lemke, který pracoval na Shrekovi 4, Jackovi a obrech nebo Turbovi.

Zdroj: MTV

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest