Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka

Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Ochutnejte kus z příštího traileru, seznamte se s režisérovou vizí.

Když se z čista jasna objevil první teaser na Auta 3, asi málo kdo čekal, že bude bez jediného vtípku, že bude mít tlumené barvy, a že v něm ústřední hrdina bude mít vážně vyhlížející havárii. Režisér Brian Fee nicméně ujišťuje, že Blesk McQueen není mrtvý. Jen se dostal do věku kdy už nedokáže dělat věci tak, jako dřív a musí přijít na to, jak si pokračovat životem po nějaké alternativní trase.

Čeká jej comeback ve stylu Rockyho a pomoci mu má prozatím neobsazená postava Cruz Ramirez. Ta je mladá, veselá a neskutečně optimistická. Tak optimistická, že se kvůli ní Blesk (Owen Wilson) občas cítí snad ještě starší. Mladá technička totiž zatím vlastně ani nemůže chápat krizi středního věku, kterou McQueen prochází. Obecně třetí film slibuje, že se vrátí emocionálnější styl vyprávění jedničky. Zatímco dvojka byla povrchním špionážním dobrodružstvím, trojka má klást menší důraz na animovanou grotesku a větší na postavy, se kterými se každý divák dokáže alespoň trochu ztotožnit.

Po prvním teaseru uvidíme v noci z 9. na 10. ledna další upoutávku, ze které si už teď můžete pustit krátkou ochutnávku. Přikládáme nejnovější fotografii, která používá stejný motiv, jako nedávný plakát. Pod videem najdete také aktualizovanou synopsi.

Nová generace závodníků Bleska McQueena zaskočí natolik, že je znenadání vyřazený ze svého milovaného sportu. Aby se dostal zpátky do hry, bude potřebovat pomoc horlivé mladé závodní techničky Cruz Ramirez s jejím plánem k vítězství, stejně jako inspiraci od zesnulého Hudsona Horneta a několik nečekaných zákrutů osudu. Dokázat, že ještě nemá číslo 95 to nejlepší za sebou bude, pro šampiona se srdcem na pravém místě ta největší zkouška, až se představí na největším okruhu závodů Zlatého pístu.

Vedle Owena Wilsona v roli Bleska se vrací Larry the Cable Guy jako Burák, Bonnie Hunt jako Sally a Cheech Marin jako Ramon. Režíruje Brian Fee. Režisér prvních dvou filmů, John Lasseter, bude tentokrát pouze výkonným producentem. Datum české premiéry je stanoveno na 15.6. 2017.

Zdroje: Empire

Auta 3

23.05.2017 | USA
Komedie, Dobrodružný, Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 9

Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu Auta 3 nabídnou hlubší příběh, je tu krátká upoutávka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest