Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný

Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
První upoutávka na nová Cars dává vzpomenout na dobu, kdy se superhrdinské filmy začaly točit urputně realisticky.

Tak takovou upoutávku na Auta 3 jsme asi čekali málokdo. Animák od Pixaru má temné barvy, auta vůbec neukazují obličeje a i jejich siluety vypadají daleko víc jako skutečné vozy. Schválně, jestli upoutávka klame tělem a bude taková třeba jen jedna sekvence filmu nebo nás skutečně čeká nějaká zásadní změna. Na závěr uoutávky vyskočí nápis, že už "nic nebude jako dřív". Ale to může odkazovat čistě na děj filmu. Podle toho, jak trailer končí, to vypadá, že se Blesk nabourá a bude se zase muset postavit zpátky na vlastní kola.

Starší synopse hovořila o tom, že Blesk McQueen už patří mezi starší modely a na trati jej začíná vytlačovat generace mladších závodníků v čele s Jacksonem Stormem. Blesk se ale na odchod do důchodu pořád ještě cítí mladý. Jenže pokud chcete druhou šanci, musíte si občas jednoduše připustit, že potřebujete pomoc. Tu Bleskovi nabídne Cruz Ramirez. Žlutá a elegantní mladá hispánská závodnice, která se pokusí zjistit, jestli jde starého psa naučit novým kouskům. Cruz pomůže Bleskovi, aby se adaptoval a popral s technickými nedostatky, které na něj začínají doléhat. Společně trénují, aby měl Blesk na to vyhrát Floridu 500.

Obecně se pak tentokrát máme podívat na nejrůznější historické závodní okruhy v Americe, ve které děj tentokrát zůstane. Vedle Owena Wilsona v roli Bleska se vrací Larry the Cable Guy jako Burák, Bonnie Hunt jako Sally a Cheech Marin jako Ramon. Režíruje Brian Fee, který pomáhal připravit děj Aut a pro první i druhá Auta dělal storyboardy. Režisér prvních dvou filmů, John Lasseter, bude tentokrát pouze výkonným producentem. Datum české premiéry je stanoveno na 15.6. 2017.

Auta 3

23.05.2017 | USA
Komedie, Dobrodružný, Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 5

Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný | Fandíme filmu Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný | Fandíme filmu Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný | Fandíme filmu Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný | Fandíme filmu Auta 3: První teaser trailer je nečekaně temný | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest