Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Dosud celovečerní Šmoulové kombinovali animované postavičky s živými herci. Teď už si vystačí pouze s animací. Koukněte na teaser.

Vedle velkých a ještě větších animáků  se někdy zapomíná, že jsou zde i ty o něco menší a v tomto případě skutečně i určené pro ty menší z diváků. Bavíme se o novém dobrodružství Šmoulů, kteří k nám sice zabloudí až na jaro příštího roku (30.3. 2017), ale skromným teaserem se připomínají již teď.

Jde o třetí šmoulí celovečerák nazvaný Šmoulové: Zapomenutá vesnice a v ukázce o sobě neřekne zhola nic. Jediné, co se do ní vešlo, je chaos způsobený agresivní rostlinou a od lepkavé, pylové hmoty zalepená Šmoulinka. Celé to je takový pozdrav z malého světa modrých tvorů, kteří se ztratili cestou do záhadné vesnice. A pročpak tam Šmoulinka se třemi přáteli vlastně podniká výpravu? Chtějí najít odpovědi na palčivé otázky o svém bytí, původu a žití, či, kromě jiného, přijít na kloub značnému nepoměru pohlaví v jejich komunitě. Zde si to žádá nějaký dvojsmysl, ale zůstaňme seriózní a nechme na pokoji důvody, proč Šmoulinku zajímá právě to. V každém případě musí vesnici najít dřív, než jejich odvěký nepřítel Gargamel.

Příběh, samozřejmě ve 3D, by neměl nijak navazovat na předcházející díly a čarovným lesem se bude bloudit po rebootových pěšinkách. Změna neobešla ani dabéry postaviček. Proti předchozím filmům budou v originálním znění ke slyšení o nová jména - Rainn Wilson, Joe Manganiello, Demi Lovato, Jack McBrayer, Danny Pudi, Bill Hader, Mandy Patinkin nebo Keegan-Michael Key. U filmu, na který u nás jen málokdo zajde v originálním znění, na tom ale příliš nezáleží. Režie se ujal Kelly Asbury (Shrek 2) a scénář vyšel z pera Kareyho Kirkpatricka, který napsal třeba animák Za plotem.

Šmoulové: Zapomenutá vesnice

07.04.2017 | USA
Komedie, Dobrodružný, Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 8

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice - Modrásci budou plně animovaní | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest