Daredevil: Born Again – Jedna z marvelovských postav byla přeobsazena

Daredevil: Born Again – Jedna z marvelovských postav byla přeobsazena | Fandíme filmu
Marvel
Natáčení začalo, známe hlavního režiséra.

Natáčení seriálu Daredevil: Born Again začalo, níže si dokonce můžete prohlédnout jedny z prvních fotek z placu. V budově yonkerské radnice se natáčejí soudní sekvence, jichž má být série plná. Spolu s první klapkou jsme se dozvěděli několik novinek, například to, kdo režíruje první epizodu a tím pádem udává tón pro celé natáčení.

Čtěte také: Avengers: The Kang Dynasty – Scenárista odhaluje hrdiny, které (ne)uvidíme

Úkolu se chopil Michael Cuesta. To je zkušený režisér pilotních epizod, který pomáhal nakopnout seriály jako Dexter, Spravedlnost v krvi, Jak prosté nebo Ve jménu vlasti. Na další epizody už budou najatí jiní režiséři, kteří by se však měli držet Michaelem nastoleného mustru.

Charlie Cox se vrací jako Daredevil, Vincent D'Onofrio jako Kingpin a Jon Bernthal jako Punisher. Teď už nicméně také víme, že jedna známá postava byla přeobsazena. Zatímco v Daredevilově starším seriálu hrála Kingpinovu partnerku Vanessu Ayelet Zurer, nově postavu ztvární Sandrine Holt. Marvel už i v rámci jedné kontinuity přeobsadil řadu postav, takže může jít o přeobsazení herečky z nějakých praktických důvodů. Anebo tohle může být jedna z těch situací, kdy se od sebe liší detaily v jednotlivých paralelních realitách marvelovského multiverza (vzpomeňte například na rozdíly mezi třemi Spider-Many). Nedávno se každopádně objevila zpráva, že se Deborah Ann Woll nemá vrátit jako Karen Page a Elden Henson se nemá vrátit jako Foggy Nelson. Přeobsazení Vanessy může naznačovat, že návrat postav Foggyho a Karen není zcela vyloučený, jen mohou oba dostat nové představitele.

Dále v sérii nově vystupují Michael Gandolfini, Margarita Levieva a Michael Gaston , který se stává nejnovějším castingovým přírůstkem. Gaston se objevil v jedné z epizod seriálu Agenti S.H.I.E.L.D., ale témě určitě hraje tentokrát někoho úplně jiného. Zaznamenat jste jej mohli také v seriálech Starosta Kingstownu nebo Fleishman v průšvihu.

Série Daredevil: Born Again bude mít 18 epizod. Inspirací je stejnojmenná série od Franka Millera. V hlavních rolích se vracejí Charlie Cox jako Daredevil a Vincent D'Onofrio jako Kingpin. Vedle nich se opět ukáže Jon Bernthal jako Punisher. Nově byli obsazení Michael Gandolfini, Margarita Levieva, Nikki M. James, Michael Gaston a Sandrine Holt. Hlavními scenáristy jsou Matt Corman a Chris Ord, hlavním režisérem Michael Cuesta. Série nemá přímo navazovat na tři série seriálu Daredevil, které vznikly pro Netflix. Streamovací služba Disney+ uvede novou sérii v roce 2024.

Titulní foto je ilustrační: Ayelet Zurer a Vincent D'Onofrio v seriálu Kingpin

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest