Ironheart: Mladá nástupnice Iron Mana si vyhlédla záporáka

Ironheart: Mladá nástupnice Iron Mana si vyhlédla záporáka | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit další 1 obrázek
Osud nové marvelovské hrdinky má být úzce spjatý s minulostí Tonyho Starka.

O filmové podobě superhrdinky Riri Williams, alias Ironheart, toho zatím víme poměrně málo. Postavu ztvární Dominique Thorne a vůbec poprvé ji potkáme ve snímku Black Panther: Wakanda Forever. Ze zákulisních fotek je patrné, že postavu poprvé potkáme na univerzitě, jde tedy o o mladou (potenciálně geniální) ženu, podobně jako v komiksech.

Jaké přesně bude mít poslání, cíle nebo význam v Black Pantherovi nebo následně ve vlastní minisérii, to prozatím netušíme. Potenciálně se však před námi odhaluje, proti jaké hrozbě se v chystané sérii Riri postaví. Server The Illuminerdi, ke kterému se poměrně pravidelně dostávají spolehlivé zákulisní informace, uvádí, že podle jeho zdrojů by měl v Ironheart vystupovat potomek Obadiaha Stanea, nemesis Tonyho Starka z prvního Iron Mana, kde postavu hrál Jeff Bridges.

Do role se hledá někdo, komu je přes čtyřicet. Má jít o geniální a komediální postavu, která není taková, jaká se na první pohled zdá být a něco tají.

Server The Illuminerdi na základně dostupných informací spekuluje, že by mohlo jít o Ezekiela Stanea, což je v komiksech skutečně syn Obadiaha Stanea. Ezekiel je geniální vědec a manipulátor, který se snaží žít nenápadně. Při tom na černém trhu shání nejrůznější Starkovy technologie a je posedlý úpravami vlastního těla, kterých dosahuje skrz kybernetiku a biotechniku.

Když už nemůže mít Riri ve svém příběhu samotného Starka, tak jako v komiksech, mohlo by skrz Obadiahova potoka dojít alespoň k těsnějšímu provázání s jeho minulostí a odkazem, co říkáte?

Marvel minisérie Ironheart navazuje na Iron Manův odkaz. V komiksech je Riri Williams patnáctiletá geniální dívka, která přes svůj nízký věk má stipendium na prestižní inženýrské universitě MIT. Tam po kouscích ukradne dost materiálu na to, aby dokázala vlastnoručně vyrobit ironmanovské brnění. Když se za ní konečně pustí školní ochranka, tak uprchne a sama následně zabrání dvěma trestancům v útěku z vězení. Svůj oblek nadále vylepšuje a brzy se o ní dozví Tony Stark, který ji podporuje (to by ve filmech logicky muselo být pozměněno). Přijala kódové označení Ironheart. O sérii zatím bylo odhaleno, že ústřední úlohy se zhostí Dominique Thorne. Scenáristkou série je Chinaka Hodge.

Foto: Marvel

Zdroj: The Illuminerdi

Galerie: 2

Ironheart: Mladá nástupnice Iron Mana si vyhlédla záporáka | Fandíme filmu Ironheart: Mladá nástupnice Iron Mana si vyhlédla záporáka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest