Thunderbolts: Nová posila míří mezi Marvel antihrdiny

Thunderbolts: 	Nová posila míří mezi Marvel antihrdiny | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Komando antihrdinů a bývalých padouchů se chystá do zbraně.

V letošním roce se začne natáčet nová celovečerní marvelovka Thunderbolts. V té se dá dohromady řada antihrdinů či padouchů z předchozích filmů, kteří více či méně dobrovolně přecházejí do služeb Val (Julia Louis-Dreyfus), aby sloužili ve službách Spojených států. Nebo vyššího dobra. Nebo zkrátka pomáhali naplnit Val její složité machinace.

Již oznámené obsazení v čele s Florence Pugh (Yelena Belova) nově doplnila další posila. Tou se stává Ayo Edebiri. Tu diváci mohou znát ze seriálů Medvěd a Dickinson. Prozatím nevíme, jakou roli by v Thunderbolts měla představovat. Zprávu přinesl server Deadline.

Julia Louis-Dreyfus se vrací jako Valentina Allegra de Fontaine, Wyatt Russell jako U.S. Agent, Sebastian Stan jako Winter Soldier, Hannah John-Kamen jako Ghost, Florence Pugh jako Yelena Belova, Olga Kurylenko jako Taskmaster a David Harbour jako Red Guardian. Natáčení snímku odstartuje ještě letos. Scénář píše Eric Pearsons, režíruje Jake Schreier. Datum premiéry je stanoveno na 25. 7. 2024.

Titulní foto: Marvel

Zdroj: Deadline

Galerie: 2

Thunderbolts: 	Nová posila míří mezi Marvel antihrdiny | Fandíme filmu Thunderbolts: 	Nová posila míří mezi Marvel antihrdiny | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest