Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online

Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 8 obrázků
Začínají se objevovat zákulisní zvěsti o tom, že také Disney začíná zvažovat uvedení očekávaných kino filmů v digitální distribuci. Proč by měl měnit dosavadní názor?
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3

Svět uchvátila pandemie koronaviru a v rámci bezpečnostních opatření většina mezinárodních kin zavřela. Prakticky všechny filmy, které měly ohlášenou premiéru v kinech od poloviny března do poloviny června, už byly odloženy nebo odložení v nejbližších dnech téměř určitě oznámí. Některé filmy se odsunuly na pozdější termín (Není čas zemřít, Rychle a zběsile 9, Wonder Woman 1984), jiné na neurčito. Řada filmů, které si odbyly premiéru krátce před uzavřením kin, se urychleně přesunuly do digitální distribuce (Bloodshot, Frčíme, Neviditelný…).

Zatím je tu jediná chystaná kino premiéra (v rámci dražších studiových filmů), u které je potvrzené, že bude uvedená místo kin na internetu - Trollové: Světové turné. Snímek bude do digitální distribuce uveden 10. 4. Hned po tom, co se studio Universal k tomuto kroku odhodlalo, sklidilo tvrdou kritiku amerických provozovatelů kin, kteří se dušovali, že na tuto "zradu" nezapomenou, a že jiní distributoři by nic takového neudělali. A pravda, třeba v případě Wonder Woman 1984 studio Warner Bros. všechny ujistilo, že film uvede jedině v kině. A společnost Disney se také dosud dušovala, že kino distribuce je pro něj posvátná. Jenže...skutečně je?

Několik různých insiderů začalo tvrdit, že také v Disneym se začíná možnost digitální distribuce některých odložených filmů zvažovat. Grace Randolph nemá zrovna perfektní pověst, nicméně zvěsti potvrzuje i podstatně spolehlivější Atlanta Filming. O čem konkrétně se šušká?

Další kapitola »

Galerie: 9

Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu Black Widow: Také očekávaná marvelovka by místo do kin mohla zamířit online | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest