Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus

Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu
Le Pacte
Zobrazit dalších 7 obrázků
Představitelka Sansy posílá vzkaz těm, kteří nedoržují sociální distanc, Jared Leto chce streamovat filmy pro lidi v karanténě a Will Smith připomíná, že není virolog, ale herec. 
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3

Filmový producent Harvey Weinstein, který si ve věznici Wende Correntional Facility ve státě New York odpykává třiadvacetiletý trest odnětí svobody za sexuální napadení a znásilnění, byl pozitivně testován na nový typ koronaviru COVI-19, který se šíří světem a vyvolal pandemii. Weinstein byl přesunut do izolace v rámci vězeňského zařízení, ve kterém se již jeden nakažený nacházel.

S informací přišel server Variety, který ji získal od anonymního zdroje blízko Weinsteina. Server se prvně obrátil na Weinsteinova právního zástupce a mluvčího, kteří informaci potvrdit nemohli. Věznice z právního hlediska o Weinsteinově zdravotním stavu mluvit nesmí, zdroj informace, který z tohoto důvodu musel zůstat anonymní, se o producentovu stavu dozvěděl z lékařské zprávy. Má se za to, že se Weinstein nakazil ještě před nástupem do věznice.

A jak se projevuje epidemie mezi ostatními celebritami? Evangeline Lilly nedávno strhla vlnu nevole poté, co prohlásila, že COVID-19 považuje za běžné respirační onemocnění, kterého by vláda neměla zneužívat. Podle jejího vyjádření si někteří váží více života nad svobodou a někteří to mají naopak. Na její příspěvky zareagovala Sophie Turner, známá jako Sansa Stark ze Hry o trůny.

„Na tvou svobodu ti se*u, můžeš nakazit jiné lidi, někteří mohou být náchylnější. Zůstaňte doma, lidi. Podceňování není cool, není to super a není to chytré.“ Sophie si rozhodně nebere servítky s lidmi, kterým sociální distanc nic neříká.

Další kapitola »

Galerie: 8

Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu Odsouzený násilník Weinstein má koronavirus | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest