Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány

Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Zobrazit dalších 10 obrázků
Režisér se rozpovídal o tom, proč je pokračování pojaté jinak než předchozí film.

Godzilla II Král monster se pochlubil novými fotkami, na kterých jej uvidíte soupeřit s králem Ghidorahem, ale také jsou na fotkách k vidění lidské postavy. Zatímco se Godzilla musí utkat s novými monstrózními soupeři, paralelně se bude odehrávat příběh rodiny Russellů. Vědkyně Emmy (Vera Farmiga), odloučeného manžela Marka (Kyle Chandler) a jejich dcery Madison (Millie Bobby Brown), která dokáže s Titány komunikovat, pročež o ni mají záem nejrůznější pochybné existence, ale také agentura Monarch, která se i ve třetím filmu zabývá sledováním a výzkumem monster.

Režisér Michael Dougherty se rozpovídal o stylu, kterým snímek pojal. Gareth Edwards natočil první Godzillu maximálně realisticky. Doughertymu se to líbilo, ale pak přišel Jordan Vogt-Roberts a natočil Konga: Skull Island výrazně živějším a barvitějším způsobem. A Dougherty hodlá v téhle evoluci pokračovat. Na jednu stranu chce být stále v maximální možné míře realistický, ale na druhou stranu ve snímku budou tříhlavý drak, co metá blesky, obří můra a obří pták, který se zrodí v sopce. To jsou tak fantaskní stvoření, že prostě nejde jinak a musíte tomu pojetí filmu náležitě uzpůsobit.

Evoluce dost možná bude pokračovat i příští rok, kdy se ve společném snímku střetnou Godzilla a King Kong. Ostatně, jak Dougherty připomíná, propojování a konfrontování monster má dlouholetou tradici a japonská společnost Toho, která prapůvodně s příšerami přišla na filmová plátna, buduje svůj provázaný svět už od 50. let minulého století. Jak pokračuje budování toho amerického, si budeme moci ověřit už 30. 5.

Nový příběh pojednává o hrdinské snaze krypto-zoologické organizace Monarch a jejích členů, kteří čelí řadě monster božských rozměrů. Mocný Godzilla se střetne s Mothrou, Rodanem a svým úhlavním nepřítelem, králem Ghidorahem. Až prastará nad-stvoření, o kterých se myslelo, že jsou to jen pověstmi, znovu povstanou, budou všechna usilovat o nadvládu a samotná existence lidstva bude ohrožena.

V hlavních rolích hrají Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Bradley Whitford, Kyle Chandler, Charles Dance, O'Shea Jackson Jr., Ken Watanabe, Thomas Middleditch či Ziyi Zhang. Režíruje Michael Dougherty, datum české a slovenské premiéry je stanovené na 30.5. 2019.

Godzilla: King of Monsters

22.03.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 11

Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu Godzilla 2: Pokochejte se novým pohledem na vraždící titány | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest