The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj

The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Nový vzhled, nový film - jak bude vypadat nejnovější Predátor.

Nejnovější Predátor od Shanea Blacka se blíží, a do kin přijde za necelé dva měsíce. Již jsme dostali dva trailery, nějaké ty reklamní materiály, a postupná kampaň nijak nezpomaluje. Nejnověji časopis Empire na své obálce zveřejnil kompletní pohled na novou zbroj, kterou budou Predátoři nosit. Podle slov Blacka jde o zbroj klasických Predátorů, kteří půjdou proti těm geneticky upraveným, a je dělána tak, aby v ní vypadali o něco víc hrozivě.

Z fotky lze vidět, že se nejedná o těžkopádnou zbroj, jako měli Predátoři např. v prvním Alien vs. Predator. Zde však leptavá kyselinová krev Vetřelců není hrozbou, a tak je zbroj lehčí, různé záhyby zřejmě zjednodušují pohyb Predátora, a nechybí ani úplně nová maska. I přesto je však patrné, že jde o tvrdý materiál, který zvládne ochránit. Stejně tak, jak se film vydá novým směrem, i vzhled Predátorů se zákonitě mění, a nevypadá nijak špatně.

Lov se přesune k vám na zápraží, až explozivní znovuzrození Predátora od Shanea Blacka přemístí sérii ze vzdálených koutů vesmíru na americké předměstí. Nejnebezpečnější lovci vesmíru se geneticky modifikují s pomocí DNA jiných tvorů a jsou tak ještě víc smrtící než kdykoliv předtím. Když malý kluk nešťastnou náhodou spustí jejich návrat na Zemi, může jedině ušmudlaná skupinka bývalých vojáků a rozmrzelého učitele přírodních věd zabránit konci lidské rasy.

Nový Predátor by neměl sérii restartovat, ale nějakým způsobem má navázat na dosavadní filmy a mytologii. V hlavních rolích se mají objevit Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes a Olivia Munn. Vedle Freda Dekkera scénář psal také Shane Black, který by měl také režírovat. Datum premiéry je stanoveno na 14.9. 2018.

Zdroj: Empire

Predátor: Evoluce

14.09.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Horor
Info o filmu

Galerie: 6

The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu The Predator: Kompletní pohled na Predátoří zbroj | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest