Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek

Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 11 obrázků
Přečtěte si o scénáristech, časovém zasazení, žánru a podrobnostech o postavách v novém samostatném filmu z předaleké galaxie.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Film Solo: Star Wars Story vstoupí již ve čtvrtek (resp. ve středu večer) do našich kin, a tak vám přinášíme přehled všeho, co byste měli vědět, než na něj půjdete do kina. Pokud na něj ovšem chcete jít s úplně čistým štítem a nevědět, co můžete čekat, pak zvažte, zda chcete číst dál. Spoilerů jako takových se nicméně bát nemusíte, takže pokud se o filmu chcete dozvědět nějaké ty základní věci a zajímavosti, pak směle pokračujte ve čtení.

Solo: Star Wars Story má pokrývat delší časové období, větší část filmu by se ale měla odehrávat zhruba deset let před událostmi z Epizody IV: Nové naděje. Scénář k filmu napsali Lawrence Kasdan a jeho syn Jonathan Kasdan, přičemž zmíněný Lawrence Kasdan spolupracoval na scénářích k filmovým epizodám Impérium vrací úder, Návrat Jediho a Síla se probouzí. Lawrence Kasdan se několikrát vyjádřil, že postavu Hana Sola má ze všech nejradši a je proto velice rád, že mohl o této postavě napsat scénář k samostatnému filmu. Kasdan je díky svým zkušenostem zároveň člověkem, který vedle George Lucase zná postavu Hana Sola nejlépe, takže minimálně podle chování a typických hlášek bychom měli ve filmu svého oblíbeného pašeráka určitě poznat. Ne ovšem hned ze začátku. Musíme si totiž uvědomit, že film se má z velké části soustředit právě na zrod hlavního hrdiny, čili Solo by měl získávat nám velmi povědomé rysy teprve s tím, jak se postupně bude odvíjet celý příběh filmu.

Když už je řeč o příběhu, ten by měl našeho hlavního hrdinu zavát na velmi zajímavá místa, která jsme minimálně ve filmech ještě neviděli. Jako první by se na řadu měla dostat planeta Corellia, což je Hanova (Alden Ehrenreich) domovská planeta. Není tedy pochyb, že počátek příběhu se bude odehrávat právě zde. Další v pořadí je planeta Mimban, kterou mohou znát fanoušci z dnes již nekanonické knihy Splinter of the Mind's Eye. Mnozí fanoušci se domnívají, že na této planetě bychom mohli vidět Hana v době, když byl v Imperiální akademii. Dále zde máme planetu Vandor, na které by mělo dojít k velké honičce s vlakem v zasněžených horách, což jsme mohli vidět v dosavadních trailerech. Poslední známou planetou ve filmu je pak planeta Kessel, která by se vám mohla spojit s pašeráckou trasou Kessel, kterou Han dokázal proletět s lodí Millenium Falcon pod dvanáct parseků, jak nám sám řekl v Epizodě IV. Tuto událost bychom měli ve filmu také vidět.

Další kapitola »

Solo: A Star Wars Story

25.05.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 12

Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Velké preview nových Hvězdných válek | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest