Ant-Man & The Wasp: Ne, film není romantická komedie

Ant-Man & The Wasp: Ne, film není romantická komedie | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Režisér Peyton Reen se rozpovídal o postavě Wasp, její důležitosti, o roli vztahů a multigenerační obměny v chystaném filmu. Plus nové artworky.

Na loňské propagační akci v Rusku mělo zaznít, že Ant-Man & The Wasp budou první romantickou komedií od Marvelu. To teď rozporuje režisér Peyton Reed. Ale element vztahů bude důležitý. Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) bude přemýšlet, jestli Scotta Langa (Paul Rudd) ve svém životě vůbec potřebuje. Postava Hope je přímo v názvu filmu a podle Reeda má být regulérní hlavní hrdinkou, společně se Scottem, nebude hrát žádné druhé housle. Společně se Sue Storm byla Wasp jednou z vůbec prvních Marvel hrdinek a Reed za ni cítí odpovědnost. Snímek podle něj bude zkoumat několik různých generací Ant-Mana a Wasp, což je podle režiséra zajímavá věc, jakou zatím v jiném Marvel filmu neviděl. Což je rozhodně pravda – multigenerační superhrdinové a předávání pochodně, to není v komiksových celovečerácích úplně běžné téma.

Dole v galerii se můžete podívat na nejnovější artwroky k filmu. Přidáváme rozhovor se Scarlett Johansson a Chrisem Evansem k Infinity War:

V hlavních rolích se vracejí Paul Rudd jako Scott Lang, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne, Michael Douglas jako Hank Pym, Judy Greer jako Maggie, Bobby Cannavale jako Paxton, Michael Peña jako Luis, David Dastmalchian jako Kurt a T.I. jako Dave. Nově je doplňují Michelle Pfeiffer jako Hope van Dyne, Laurence Fishburne jako Goliath, Walton Goggins jako Sonny Burch, Randall Park jako Jimmy Woo a Hannah John-Kamen jako Ghost. Režíruje Peyton Reed, scénář připravují společně s režisérem Paul Rudd, Adam McKay, Andrew Barrer a Gabriel Ferrari, kteří se všichni podíleli na scénáři k prvnímu filmu. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5. 7. 2018. 

Zdroj: Empire, skrz CBM I, II
 

Ant-Man and the Wasp

06.07.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 3

Ant-Man & The Wasp: Ne, film není romantická komedie | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: Ne, film není romantická komedie | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: Ne, film není romantická komedie | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest