Ant-Man & The Wasp: První trailer je tady

Ant-Man & The Wasp: První trailer je tady | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Paul Rudd už se zase zmenšuje a tentokrát na to není sám. Jde do toho společně s ním Evangeline Lilly.

Jak Marvel slíbil, tak splnil. Den po premiéře Black Panthera dorazil první teaser trailer na Ant-Mana & The Wasp. Zatím jde opravdu jen o takovou první ochutnávku, která má většinovému publiku připomenout, že se film chystá a představit Ant-Manovu staronovou parťačku Wasp (Evangeline Lilly).

Připomínáme si, jak si film s humorem hraje se zmenšováním a zvětšováním a je patrné, že tentokrát tvůrci s tímhle elementem pracovali ještě daleko intenzivněji, jak ukazuje atuomobilová honička s dodávkou, vrhání a následné zvětšování objektů, nebo převážení celého domu v praktickém příručním kufříku.

Je nastoleno, že Scottovi (Paul Rudd) parťáci mají problémy kvůli Langově eskapádě s Avengers, a že jej kolegové pořád neberou příliš vážně. Záporáci zatím jen tak nenápadně vystrkují růžky a pořádně ještě nevíme, o co přesně ve snímku půjde. Premiéra je však ještě daleko a propagační kampaň jistě zavčas odhalí další podrobnosti. Jisté je hlavně to, že vedle Black Panthera a Avengers: Infinity War bude Ant-Man tou vůbec nejmenší letošní marvelovkou, všemu zvětšování navzdory.

Marvel Cinematic Universe přináší Ant-Man and The Wasp, novou kapitolu příběhu o hrdinech s neuvěřitelnou schopností zmenšovat se. Po událostech Capataina Ameriky: Civil War se Scott Lang potýká s následky svých činů jako superhrdina i jako otec. Když se snaží najít rovnováhu mezi svým životem a Ant-Manovými odpovědnostmi, setkává se znovu s Hope van Dyne a doktorem Hankem Pymem, kteří pro něj mají novou naléhavou misi. Scott musí znovu obléknout kostým a naučit se bojovat po boku Wasp, zatímco se tým pokouší společně rozkrýt tajemství z minulosti.

V hlavních rolích se vracejí Paul Rudd jako Scott Lang, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne, Michael Douglas jako Hank Pym, Judy Greer jako Maggie, Bobby Cannavale jako Paxton, Michael Peña jako Luis, David Dastmalchian jako Kurt a T.I. jako Dave. Nově je doplňují Michelle Pfeiffer jako Hope van Dyne, Laurence Fishburne jako Goliath, Walton Goggins jako Sonny Burch, Randall Park jako Jimmy Woo a Hannah John-Kamen jako Ghost. Režíruje Peyton Reed, scénář připravují společně s režisérem Paul Rudd, Adam McKay, Andrew Barrer a Gabriel Ferrari, kteří se všichni podíleli na scénáři k prvnímu filmu. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5. 7. 2018. 

Ant-Man and the Wasp

06.07.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 4

Ant-Man & The Wasp: První trailer je tady | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: První trailer je tady | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: První trailer je tady | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: První trailer je tady | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest