Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení

Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
A bude se děj filmu prolínat s událostmi Captain America: Civil War?

Natáčení Ant-Man & The Wasp je v plném proudu a postupně se k němu dozvídáme různé drobnosti. Největší rozruch vzbudila zprávička, že štáb hledá představitele vězňů a dozorců. Začaly se množit spekulace, podle kterých bychom mohli ve filmu na vlastní oči vidět scénu, ve které tým Captaina Ameriky uprchl během událostí Civil War z věznice The Raft. To by jistě byla intenzivní podívaná, ale podobná varianta nezní příliš pravděpodobně. Raft je určený jen pro ty opravdu nejnebezpečnější jedince, takže by jen těžko bylo potřeba nějaké větší množství komparsistů do rolí vězňů. A vlastně i dozorců – Raft působil v Civil War značně automatizovaně. Nedávná synopse nicméně mluvila o tajemstvích minulosti, takže by asi nepřekvapilo, kdybychom se dočkali nějakého flashbacku ze Scottovy (Paul Rudd) trestanecké minulosti. Nebo myslíte, že se hrdinové filmu z nějakého důvodu pokusí do věznice vloupat?

Vedle toho se objevilo také několik fotek z natáčení. Herci se na nich viditelně teprve připravují na své scény, ale i tak si můžete prohlédnout, jak aktuálně Scott, Hope (Evangeline Lilly) a Hank (Michael Douglas) vypadají. K tomu ještě pohled na novou verzi Ant-Manovy dodávky – Batman by mohl závidět!

Po událostech Captain America: Civil War, se Scott Lang pere se svými rozhodnutími jako superhrdina i jako otec. Když se snaží vybalancovat svůj rodinný život se svými povinnostmi jako Ant-Man, Hope van Dyne a Hank Pym přijdou s novou důležitou misí. Scott musí zase jednou obléknout svůj oblek a naučit se bojovat bok po boku s The Wasp jako tým a odkrýt tajemství z jejich minulosti.

V hlavních rolích se vracejí Paul Rudd jako Scott Lang, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne, Michael Douglas jako Hank Pym, Judy Greer jako Maggie, Bobby Cannavale jako Paxton, Michael Peña jako Luis, David Dastmalchian jako Kurt a T.I. jako Dave. Nově je doplňují Michelle Pfeiffer jako Hope van Dyne, Laurence Fishburne jako Goliath, Walton Goggins jako Sonny Burch, Randall Park jako Jimmy Woo a Hannah John-Kamen jako Ghost. Režíruje Peyton Reed, scénář připravují společně s režisérem Paul Rudd, Adam McKay, Andrew Barrer a Gabriel Ferrari, kteří se všichni podíleli na scénáři k prvnímu filmu. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5.7. 2018. 

Zdroje: Just Jared, Omega Underground, Instagram

Ant-Man and the Wasp

06.07.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 5

Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení | Fandíme filmu Ant-Man & The Wasp: Scott, Hank a Hope na fotkách z natáčení | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest