Ant-Man & The Wasp: Ne, film není romantická komedie
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 20.03.2018 19:05
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Ehm.
Ono totiž, je tomu fakt nedávno, kdy jsem si řekl, že v MCU prostě chybí téma romantiky a lásky..
Nakousnuté to v těch filmech někdy je, ale fakt jen okrajově.. A fakt jsem si řekl, že nějaká romantika by se do MCU náramně hodila.. A ono nic. :((