Temná věž: Hvězda filmu o chystaném seriálu nic neví

Temná věž: Hvězda filmu o chystaném seriálu nic neví | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Ani hlavní role ve filmu vám nezaručí informace o chystaném seriálu na stejné téma.

Slavná knižní sága Temná věž od Stephena Kinga se letos konečně dočkala své filmové adaptace. Film s Idrisem Elbou a Matthew McConaugheym v hlavních rolích však nezaznamenal kritický ani finanční úspěch a tak bylo oznámeno, že se chystá seriál, který by měl na televizních obrazovkách značku trochu restartovat, trochu pokračovat v tom, co film začal. V interwiev pro server ScreenCrush Elba prozradil, že o chystané seriálové verzi prakticky nic neví. Sám autor knih, Stephen King, se nechal slyšet, že by měl seriál být kompletním rebootem, ani o tom však Elba nemá informace.

„Víte co? Vůbec nevím, že Stephen něco takového řekl. Nevím na jakém bodě to (seriál) momentálně leží. Budu to muset zjistit, teď však jsem ten poslední, kdo něco ví.“ řekl Elba krátce. Ani představitel pistolníka tak momentálně není zasvěcen do plánů na přípravu seriálu a nám nezbývá než čekat, jakým směrem se věci pohnou.

Zdroj: ScreenCrush

Galerie: 4

Temná věž: Hvězda filmu o chystaném seriálu nic neví | Fandíme filmu Temná věž: Hvězda filmu o chystaném seriálu nic neví | Fandíme filmu Temná věž: Hvězda filmu o chystaném seriálu nic neví | Fandíme filmu Temná věž: Hvězda filmu o chystaném seriálu nic neví | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest