The Predator: Natáčení začalo, je tu první fotka s obsazením

The Predator: Natáčení začalo, je tu první fotka s obsazením | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Prohlédněte si jednotku, která se postaví novému Predátorovi.

Dnes začalo natáčení The Predatora, oznámil to sám režisér a spoluscenárista Shane Black. Ten zároveň také zveřejnil fotku velké části obsazení. Najdete ji dole v galerii. Zleva doprava můžete vidět Sterlinga K. Browna, který si zahrál agenta z tajné jednotky CIA, která Predátory sleduje. Dále Trevante Rhodese jako jednoho z vojáků, kteří po Predátorovi ve filmu půjdou. Boyda Holbrooka, šéfa vojenské jednotky. Olivii Munn, evoluční bioložku, která, soudě dle kostýmu, vyrazí s pány do terénu. Úplně napravo pak stojí Keegan-Michael Key, jako další člen vojenské jednotky. V přední řadě jsou režisér Black a Jacob Tremblay, který hraje syna Holbrookovy postavy.

Další oznámení můžeme od Blacka čekat v průběhu týdne, ale několik věcí režisér prozradil na Twitteru už teď. Každý film s Predátorem podle něj má být prezentovaný jako lov. Snímek bude určený pouze dospělým. „PG-13 je pro posery“ a „páteře krvácejí...hodně“. A nemáme se bát, že by predátoři byli digitální. Holbrook pak v dalším rozhovoru dodal, že jeho hrdina Quinn Mackenna je bývalý sniper a Ranger. Důležité podle něj je, že je příběh hodně osobní, hlavní jsou pro něj mezilidské vztahy a dá se s ním ztotožnit.

Na závěr fanouškovský film:

Nový Predátor by neměl sérii restartovat, ale nějakým způsobem má navázat na dosavadní filmy a mytologii. V hlavních rolích se mají objevit Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes a Olivia Munn. Vedle Freda Dekkera scénář psal také Shane Black, který by měl také režírovat. Datum premiéry je stanoveno na 2.3. 2018. Podrobnější informace o ději najdete ve starším článku.

The Predator

03.08.2018 | USA
Akční, Dobrodružný, Horor
Info o filmu

Galerie: 2

The Predator: Natáčení začalo, je tu první fotka s obsazením | Fandíme filmu The Predator: Natáčení začalo, je tu první fotka s obsazením | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest