The Emoji Movie: První teaser na vyloženě divný film

The Emoji Movie:  První teaser na vyloženě divný film | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
O mnoho bizarnější nápad už byste snad ani vymyslet nedokázali. Film o smajlících se představuje v první upoutávce.

Možná pořád nemůžete uvěřit tomu, že se chystá celovečerní film o emotikonech. O žlutých (převážně žlutých) tvářičkách, které přikládáme k psaným zprávám, abychom zdůraznili, v jakém duchu se zpráva nese. U nás jim říkáme smajlíci a v Hollywoodu si někdo nejspíš říká, že když je denně používá každý druhý, tak na ně určitě budou chtít všichni vyrazit do kina. No a aby těch lidí nepřišlo zbytečně moc, není nic lepšího, než nakopnout reklamní kampaň zoufale nudným teaserem, že?

Začalo to už tím, že teaser byl nejdříve zveřejněn v úzkém formátu, jako by nám chtěl připomenout, že smajlíky nepatří na velké plátno, ale do telefonu. Náplní samotného traileru je přednáška smajlíka „Meh“, který vykládá znuděným hlasem o tom, jak bude film bezva. Asi to má být hrozně ironické a vtipné, ale ve skutečnosti to jen perfektně reflektuje, jak na mě ta upoutávka působí. Dopadli jste podobně, nebo se po dokoukání traileru u někoho z vás dostavil tenhle smajlík - „:-)“ ?

The Emoji Movie režíruje Anthony Leondis. Děj filmu je zasazen do města známého jako Textpolis, které se ukrývá v tajemném světě textovací aplikace. Žije v něm pochopitelně velké množství smajlíků, nás však bude zajímat jeden konkrétní – Gene. Ten totiž není jen tak ledajakým smajlíkem, je vícevýznamový. To je však vcelku problém, a tak se Gene rozhodne, že by chtěl být raději obyčejný. S pomocí svých přátel se tak vydá na cestu plnou dobrodružství, na jejímž konci by měl dosáhnout svého největšího snu – být normálním. V hlavních rolích v původním znění hrají T.J. Miller, James Corden a Ilana Glazer. Datum české i slovenské premiéry je stanovené na 10. 8. 2017.

Emoji ve filmu

23.07.2017 | USA
Akční, Komedie, Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 4

The Emoji Movie:  První teaser na vyloženě divný film | Fandíme filmu The Emoji Movie:  První teaser na vyloženě divný film | Fandíme filmu The Emoji Movie:  První teaser na vyloženě divný film | Fandíme filmu The Emoji Movie:  První teaser na vyloženě divný film | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest