Sully: Zázrak na řece Hudson: Hanks a Eastwood pilotují

Sully: Zázrak na řece Hudson: Hanks a Eastwood pilotují | Fandíme filmu
Clint Eastwood natočil drama o pilotovi, který provedl nebezpečný nouzový manévr. V hlavní roli Tom Hanks, podívejte se na trailer, seznamte se s projektem.

„ … Byl jsem ve vzduchu 40 let, ale na konci budu souzen za 208 sekund …“. Těmito slovy se s námi loučí v prvním oficiálním traileru Kapitán „Sully“ Sullenberger, kterému se 15. ledna 2009 podařil husarský kousek, když zázračně přistál několik minut po startu s poškozeným letadlem na řece Hudson. Díky riskantnímu manévru se mu podařilo zachránit život všech 155 cestujících. Doufám, že se vám na palubě letadla nedělá špatně, protože letecké drama s názvem Sully: Zázrak na řece Hudson, je konečně tady.

Ihned po incidentu, který dostal v mediích okamžitě zkratku „Zázrak na Hudsonu“, byl Sully označen za hrdinu, jehož výjimečné pilotní schopnosti zachránily život všem pasažérům na palubě. Navzdory nulovým ztrátám na životech a skvělému mediálnímu obrazu, se ovšem rozjíždí vleklé vyšetřování, jehož výsledek by mohl ohrozit Sullyho reputaci a budoucí kariéru. Dokáže dekorovaný letecký kapitán přestát chystané vyšetřování, které si klade za cíl najít obětního beránka, bez ztráty své bezúhonnosti?

Po zhlédnutí traileru můžeme vydat jednoduché doporučení: zapněte si bezpečnostní pásy a připravte se na mimořádnou leteckou i filmovou událost. Sully totiž značí historický milník v podobě první oficiální spolupráce dvou hollywoodských legend. Režisér Clint Eastwood si totiž vybral do svého kokpitu Toma Hankse a už první názory naznačují, že osobitý, intenzivní a emocemi nabitý trailer vzbuzuje ohlasy na těch správných místech. Metodická režie Clinta Eastwooda je pro tento typ konverzačního dramatu jako ušitá a když má k dispozici herecký klenot v podobě Toma Hankse, těžko z toho může vzejít něco špatného. Ve vedlejších rolích se ještě objeví Aaron Eckhart (Pád Londýna) a Laura Linney (Láska Nebeská). V českých a slovenských kinosálech bude Sully: Zázrak na řece Hudson k vidění od 9.9.

Sully: Zázrak na řece Hudson

02.09.2016 | USA
Drama, Historický, Životopisný
Info o filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest