Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem

Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Přehrajte si první trailer na nově chystaný film Toma Hankse a Stevena Spielberga, který nás vezme do období Studené války. Bude z toho další Oscar?

Steven Spielberg a Tom Hanks už počtvrté spojili síly a 22. října od nich v českých kinech uvidíme dobový thriller Bridge of Spies. Film inspirující se skutečnými událostmi vypráví příběh brooklynského právníka Jamese Donovana (Hanks), který sehrál důležitou úlohu za časů, kdy svět prožíval Studenou válku. Donovana si najme na téměř nemožnou práci CIA. Má vyjednat propuštění sestřeleného amerického pilota stíhačky U-2, který padl do zajetí Sovětů. 

Kromě výše zmíněného dua zvyšují záruku kvality oscaroví scenáristé Joel a Ethan Coenovi (Fargo, Opravdová kuráž). Třetím scenáristou je nováček Matt Charman. Kameru obsluhuje Janusz Kamiński, který se podílel na řadě Spielbergových filmů. Ve vedlejších rolích se například objeví Alan Alda (televizní M*A*S*H),  Amy Ryan (Birdman) jako Donovanova manželka nebo Austin Stowell (Whiplash) jako sestřelený pilot. Filmování zabralo celkem dvanáct týdnů. Štáb se vydal i na několik známých míst, kde se příběh odehrával a procestoval New York, Německo a Polsko. 

Že celý případ nebude žádná hračka napovídá už první trailer. Půjde o život a jak cituje sám Hanks: „nikdo není v bezpečí“. Spielberg už za sebou pár podařených snímků podle skutečnosti má, tak doufejme, že uspěje i s Bridge of Spies, který určitě bude pokukovat po Oscarech.

Bridge of Spies: Trailer

Galerie: 7

Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu Bridge of Spies: Špionážní thriller s Tomem Hanksem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest