X-Men: Apokalypsa: Nový trailer odhalil velké překvapení

X-Men: Apokalypsa: Nový trailer odhalil velké překvapení | Fandíme filmu
Fox chce nahnat diváky do kin, a tak v kampani pořádně přitlačil. AKTUALIZOVÁNO o lepší kvalitu

Nejnovější trailer na X-Men: Apokalypsu se dostal online a je na co koukat. Upoutávka slibuje, že film nepůjde jen po vizuálních atrakcích (kterých také není málo), ale také se opět pokusí trošku podívat pod kapotu našim hrdinům. Asi ne nijak výrazně, ale na poměry týmových akčních blockbusterů pořád dost a dost. Magneto (Michael Fassbender) je zjevně těžce na dně, Profesor X (James McAvoy) v něm stále chce vidět to dobré a doplácí na to. Raven (Jennifer Lawrence) musí vzít odpovědnost na sebe a dotáhnout všechny zbylé mutanty na jistou smrt. Zkrátka a dobře, na hrdiny čeká příjemných pár dní.

Nejlepší moment si podle mě krade Quicksilver, jehož představitel Evan Peters má výborné komediální podání. Nejvíc se ale samozřejmě bude mluvit o úplně posledních vteřinách traileru. Naši pravidelní čtenáři vědí už delší dobu, že se s Wolverinem ve filmu vždycky tak nějak počítalo. Širší publikum jej ale v rámci oficiální kampaně vidí vůbec poprvé. (Na druhou stranu, Wolverine je v x-menovských filmech takovou samozřejmostí, že řadu diváků možná ani nenapadlo, že by v Apokalypse nemusel být). Z toho co víme, to však vypadá, že Wolverine (Hugh Jackman) bude součástí pouze oné vězeňské sekvence, ve které jej trailer odhaluje. S ostatními mutanty si nejspíš pomohou navzájem prchnout a to bude dost možná všechno.

Pokud to tak doopravdy je, proč by studio Fox cameo do traileru vůbec zařazovalo? Samozřejmě, kvůli propagaci. Marvelu hodně pomohlo, když se v posledním traileru na Captaina Ameriku: Civil War objevil Spider-Man, Fox dost možná zkouší něco podobného. Že tak diváci přijdou o potenciální překvapení, to vem čert, hlavně, když se je podaří nahnat do kina. Nebo pořád doufáte, že přeci jen Jackman dostal větší roli, než tušíme? 

Po globálním hitu X-Men: Budoucí minulost se režisér Bryan Singer vrací s X-Men: Apocalypse. Už od úsvitu civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse (Oscar Isaac), první a nejsilnější mutant ze světa X-Menů, nashromáždil síly spousty dalších mutantů, stal se nesmrtelným a nezranitelným. Když se probudí po tisíci letech spánku, je ze stavu současného světa rozčarován. Složí tým silných mutantů, ve kterém nechybí demoralizovaný Magneto (Michael Fassbender), aby očistil lidstvo a ustanovil nový řád světa, kterému bude vládnout. Osud světa visí na vlásku, a tak Raven (Jennifer Lawrence) s pomocí Profesora X (James McAvoy) musí vést tým mladých X-Menů, zastavit jejich největšího protivníka a zachránit lidstvo před absolutním zničením.

Dále hrají Nicolas Hoult, Evan Peters, Lucas Till, Rose Byrne, Sophie Turner, Olivia Munn, Kodi Smit-McPhee, Tye Sheridan, Lana Condor, Alexandra Shipp, Josh Helman, Tómas Lemarquis, Rochelle Okoye a Ben Hardy, Režíruje Bryan Singer, scénář napsali Michael Dougherty, Dan Harris Simon Kinberg. Česká premiéra je stanovena na 19.5. 2016.X-Men: Apokalypsa

27.05.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest