Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým

Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 11 obrázků
Tom Holland se s producentem filmu vyfotil na natáčení Captaina Ameriky: Občanské války. Jak bude Spider-Man do filmu zapadat? A jak by mohl vypadat jeho kostým?

Momentálně probíhají dotáčky Captaina Ameriky: Občanské války a Spider-Man je u toho. Nebo přinejmenším jeho představitel Tom Holland, se kterým se producent Louis D’Esposito vyfotil na palubě Quinjetu (takového toho letadla, co používají Avengers). Fotku najdete dole v galerii, jinak ale Marvel své eso pořád ještě drží pod pokličkou, a tak vlastně ani nevíme, kolik prostoru mladý hrdina na plátně dostane.

Ale zřejmě ho nebude málo, protože režiséři Anthony a Joe Russoovi tvrdí, že kdyby se Marvelu nepodařilo loni s konkurenčním studiem Sony domluvit na zapůjčení Spider-Mana, byli by pěkně nahraní. Dlouhou dobu se tradovalo, že Marvel měl vždycky připravený plán B, a kdyby se Spider-Mana pro jeho filmy získat nepodařilo, natočil by druhou variantu Občanské války. Bratrská režisérská dvojice teď však obrátila list a tvrdí, že záložní plán ve skutečnosti nikdy nepřipravili a celou dobu se jen tajně modlili, aby jejich šéfové všechny potřebné smlouvy včas podepsali.

Co je na Pavoučím muži pro bratry tak důležitého? Je hodně jiný, než všichni ostatní hrdinové Marvelu. Je to školák, oproti starším kolegům nemá takové sebevědomí a snaží se to zakrýt nervózním smyslem pro humor. Oproti starším filmům režiséři také trvali na tom, aby hrdinu skutečně hrál středoškolák a ne dospělý (v tomhle případě to bude devatenáctiletý Tom Holland) a také chtěli Petera Parkera zasadit do mnohem realističtějších poměrů – žije jenom se starou tetičkou, vdovou, takže by jeho životní podmínky měly být velice skromné.

S tímto úzce souvisí také Spider-Manův superhrdinský kostým. Už dlouho se hovoří o tom, že by měl být alespoň zpočátku hodně jednoduchý, podomácku sflikovaný patnáctiletým klukem. Jak by ve výsledku mohl vypadat, možná naznačuje mikina, která se nedávno začala prodávat (je k vidění dole v galerii). Výrobce zdůrazňuje, že filmový kostým sice neviděl, přesto návrh mikiny vznikl ve spolupráci s Marvelem, který poskytl všechny designové podklady! Pokud by tedy kostým vypadal podobně (minimálně co se barevného rozvržení týče), jak by se vám líbil?

PS: Jako bonus přidáváme společnou fotku Chrise Hemswrotha (Thor) s Tomem Hollandem.

V Captain America: Občanská válka vede Steve Rogers (Chris Evans) nově zformovaný tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Avšak po dalším incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, začne narůstat politický tlak na to, aby byl ustanoven řád, který v podobných situacích určí, kdo je za případné škody zodpovědný. Dodržování řádu má ohlídat řídící orgán, který bude na tým dohlížet a vést jej. Nová situace rozštěpí Avengers na dva tábory. Jeden je vedený Stevem Rogersem a jeho touhou udržet Avengers a jejich obranu lidstva nezávislé na jakýchkoliv vládních zásazích. Druhý tábor se postaví za překvapivé rozhodnutí Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který hodlá vládní dohled a systém odpovědnosti podpořit. Vyberte si stranu a připravte na nekončící akci na dvou frontách, až Captain America: Civil War příští rok v květnu vstoupí do kin.

Dále hrají: Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Emily VanCamp Frank Grillo, Ant-Man, William Hurt, Chadwick Boseman, Daniel Brühl a Martin Freeman. Režírují Joe a Anthony Russoovi, scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely. Česká premiéra je naplánována na 5.5. 2016.

Zdroje: Louis D'Esposito, Collider, Collider II, Merchoid, ComicBook.com, Chris Hemsworth, CBM

Galerie: 12

Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu Spider-Man: Fotka z natáčení Civil War, potenciální kostým | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest