Wonder Woman: První featurette se záběry z filmu

Wonder Woman: První featurette se záběry z filmu | Fandíme filmu
Oficiální logo filmu a první teaser komentovaný herci, režisérkou a producentem. Zasazení do první světové války Wonder Woman vyloženě svědčí.

Po traileru na Sebevražedný oddíl byl v rámci velkého představovacího večera DC uveden také vůbec první featurette k Wonder Woman. Původně to vypadalo, že uvidíme pár záběrů z natáčení, ale nakonec šlo přímo o momenty z filmu. A nebylo jich málo, na kratší teaser by určitě vydaly! Kreativní šéf DC, Geoff Johns, společně s Kevinem Smithem záběry komentovali, stejně jako samotná Gal Gadot (představitelka Wonder Woman), Chris Pine (Steve Trevor) a režisérka Patty Jenkins.

Ti všichni prozradili, že Wonder Woman je příběhem hrdinčina zrodu, pojednává o tom kdo je a odkud pochází. Postava je inspirovaná řeckou mytologií, pochází z fiktivního ostrova Themyscira, kde žijí Amazonky. Ty měly za úkol chránit svět, ale přestaly, protože se domnívají, že lidé ochrany už nejsou hodni. Diana (Wonder Woman) nesouhlasí a vydává se na svět na vlastní pěst. Film je tedy zároveň příběhem o jejím dospívání a dozvíme se v něm, co přesně má na Zemi vykonat. Je to nejschopnější bojovnice celého DC. Má nadlidskou sílu a rychlost a celý život je trénovaná na válku.

A záběry znovu potvrzují, že v tomhle případě ta válka bude rovnou světová. Prostředí první světové války je ve filmech (a rozhodně v těch komiksových) docela neokoukané a staré časy tak nějak hezky korespondují s tím, že Wonder Woman je výjimečná dáma s velkým D a vlastně taky pamětnice. Její meč a štít navíc po boku obstarožních zbraní začátku 19. století nepůsobí tak bezzubě, jako když ji vidíme vedle moderní techniky mezi mrakodrapy. Wonder Woman tak určitě vzbudila naši pozornost a budeme dál sledovat, co dalšího před premiérou odhalí.

Wonder Woman je jednou z nejmocnějších postav DC Universe, s trochou nadsázky ji můžeme označit za Supermana v sukních. Pochází ze skrytého ostrova Amazonek, odkud přichází jako vyslanec na Zemi, kde bojuje proti bezpráví. Ve filmech má být Wonder Woman poloviční bohyně, dcera boha Dia. V hlavních rolích hrají Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya a Lucy Davis. Režíruje Patty Jenkis. Česká premiéra Wonder Woman je naplánována na 22.6. 2017.

Obrázek: DC Films

Wonder Woman

25.05.2017 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest