Suicide Squad: Nový trailer naprosto válí

Suicide Squad: Nový trailer naprosto válí | Fandíme filmu
K němu přidáváme ještě jeden vydařený plakát.

Dvě minuty a o nejočekávanější komiksovce letošního roku nemůže být pochyb. Hravost Suicide Squad je prudce nakažlivá. Film se evidentně nebude brát zbytečně vážně, o to víc zahraje každý dramatický nebo šokující moment. Sebevražedný oddíl je na první pohled strašlivá cháska, které se musí každý duševně zdravý člověk bát. Nicméně takhle chráněni bariérou filmového plátna, si můžeme její alotria zlomyslně užít. A když to vypadá, že režisér David Ayer dokáže smysluplně využít obvykle prkenného Jaie Courtneyho, tak to už potom skutečně dokáže udělat zajímavého hrdinu (totiž padoucha) z kohokoliv. A kombinace s Queeny je geniální!

Být zlý je bezva. Tým těch nejnebezpečnějších superzločinců dostane ty nejsilnější zbraně, jaké má vláda k dispozici a je vyslaný na misi, během které má zneškodnit tajemnou a neporazitelnou bytost (Cara Delevingne). Americká agentka tajných služeb Amanda Waller (Viola Davis) rozhodla, že úkol může splnit jedině tajně poskládaná skupina různorodých a opovrženíhodných jedinců, kteří prakticky nemají co ztratit. Členové týmu však záhy zjistí, že nebyli vybraní proto, že mají šanci uspět, ale proto, že na ně snadno půjde svalit vina, až nevyhnutelně selžou. Rozhodnou se členové sebevražedného oddílu nasadit své životy a zkusí uspět navzdory všem předpokladům nebo všichni začnou jednat na vlastní pěst a na ostatní se vykašlou?  

Film píše a režíruje David Ayer, dále hrají Jared Leto, Margot Robbie, Jai Courtney, Will Smith nebo Joel Kinnaman. Datum české premiéry je stanoveno na 4.8. 2016.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest