Tomb Raider se poohlíží po režisérce

Tomb Raider se poohlíží po režisérce | Fandíme filmu
Internetem se šíří zvěst, že by nový film Tomb Raidera mohla natočit žena.

O filmovém rebootu Tomb Raidera se začalo více mluvit od chvíle, kdy před dvěma lety byly počítačové Laře Croft odebrány veškeré její dovednosti a v nové hře začínala de facto s holým zadkem“. Hráči si nestěžovali, a tak Lařiny fanoušci mohli doufat, že znovu posílený zájem urychlí i filmovou adaptaci. 

Píše se rok 2015 a naposledy přiskočil na palubu nový scenárista Evan Daugherty, jenž se podílel na Sněhurce a lovci nebo na Divergenci. Jeho úkolem bylo napsat kompletně nový scénář, který by snad ale měl být hotový a teď studio může hledat někoho na režisérský post. Údajně se hledá v řadě režisérek, jež by typově připomínaly Michelle MacLaren (Breaking Bad, Hra o trůny, krátce připravovala Wonder Woman).

Co vy na to? Je potřeba, aby Tomb Raidera dostala na starost ženská? Není jedno, jakého pohlaví režisér bude? Na druhou stranu, předchozí Tomb Raidery s Angelinou Jolie točili muži a žádná veledíla z toho nebyla, takže asi není důvod, proč by si zrovna ženská režisérka nemohla vést lépe.

Na závěr přidáváme jeden z trailerů na další herní dobrodružství Lary Croft, které by mělo dorazit na pulty obchodů během podzimu.

Rise of the Tomb Raider: Trailer

Zdroj: Heroic Hollywood

Tomb Raider

16.03.2018 | USA
Akční, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest