The Last of Us na 99% s Maisie Williams

The Last of Us na 99% s Maisie Williams | Fandíme filmu
Mladá herečka ze Hry o trůny vysvětluje, jak je to s její účastí na adaptaci populární postapokalyptické videohry The Last of Us

Na letošním Comic-Conu zástupci filmové společnosti Screen Gems a herního studia Naughty Dog oficiálně potvrdili, že se skutečně chystá adaptace populární hry The Last of Us. Na komiksovém veletrhu bylo také uvedeno, že by filmaři chtěli do hlavní role obsadit šikovnou Maisie Williams (Hra o trůny), protože Ellen Page, podle které je herní postavička modelovaná, je už na roli příliš stará. Williams teď jednání s filmaři potvrdila a prozradila, že její cesta k roli byla poměrně dobrodružná.

Před časem Maisie na Twitteru zaznamenala, že ji fanoušci hry považují za ideální představitelku postavy Ellie, a že jejich názor sdílí i Ashley Johnson, herečka, která videohru nadabovala. Williams si tedy zjistila, co je hra zač a její americký agent jí domluvil schůzku s filmaři. Ti rovnou chtěli, aby moderovala prezentaci na letošním Comic-Conu, jenže herečka neměla kvůli povinnostem spojených s Hrou o trůny dost času na přípravu. Všichni se tak pouze domluvili, že chtějí spolupracovat. Zatím není hotový scénář ani vybraný režisér, ale pokud se v dohledné době podaří všechno dořešit (herečka nesmí příliš zestárnout), Ellie skutečně bude hrát Maisie Williams!

Příběh hry je zasazen do nepříliš vzdálené post-apokalyptické budoucnosti, kde drtivou většinu lidstva napadla podivná nákaza ve formě houby, jejíž spory si razí cestu vzduchem a dokážou napadnout jakýkoliv živý druh. Města pohltila příroda, po nichž se teď pohybují nakažení lidé. Morální zásady jsou už dávno fuč a přeživší se vraždí kvůli potravě a dalším věcem, jež jim pomohou přežít další den. Hlavními hrdiny jsou veterán Joel, který už má něco za sebou a dívenka Ellie, jež je na svůj věk dost vyspělá. Společnými silami cestují přes to, co zbylo ze Spojených států. Cesta je však plná nástrah a nepříjemných překvapení. Scénář filmu, který se bude hrou inspirovat, píše autor předlohy Neil Druckmann, produkuje Sam Raimi (Evil Dead, Spider-Man).

Titulní obrázek pochází z filmu Heatstroke
Zdroj: IGN

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest