Jurský park 5 nebude točit Colin Trevorrow

Jurský park 5 nebude točit Colin Trevorrow | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
První ohlasy na Jurský svět jsou pozitivní a analytici filmu předvídají obří úvodní víkend v pokladnách kin. Přidáváme video, ve kterém Chris Pratt krotí raptory.

Jurský svět si odbyl premiéru v pátek, stylově v pařížském kině Grand Rex. První ohlasy jsou veskrze pozitivní, ale je pravdou, že pocházejí od přátel či lidí filmového průmyslu, takže tady jde nějakou zdrcující kritiku čekat jen těžko. Publikum je každopádně na film natěšené - hollywoodští analytici předvídají, že silná marketingová kampaň pomůže během prvního víkendu v pokladnách americkckých kin přinést přes 100 milionů dolarů, což se letos zatím povedlo jen Avengers 2 a Rychle a zběsile 7.

Přes předpokládaný úspěch režisér Colin Trevorrow na premiéře uvedl, že další pokračování série režírovat nebude. Nějakým způsobem se zapojí, ale vlastní natáčení přenechá někomu jinému. Jurský Park by podle něj měl být třeba jako Star Wars, na kterých se také podepsalo (a ještě podepíše) hned několik různých režisérů.

V playlistu se dozvíte, jak se krotí raptoři a podíváte se do kontrolního centra. Následuje zákulisní video z natáčení a několik TV Spotů.

Jurský svět: Nové klipy a spoty

Jurský svět je pokračováním trilogie Jurský park. Děj se odehrává 22 let po událostech prvního filmu, Jurský park (Jurský svět) je už léta úspěšně otevřený pro veřejnost. Diváci však postupně ztrácejí o pravěké tvory zájem, a tak se jim vedení ve spolupráci s genetickými inženýry rozhodne nabídnout ve své pýše uměle vytvořeného, ještě většího a nebezpečnějšího tvora. Ten se ale vymkne kontrole, a tak je třeba park plný návštěvníků urychleně evakuovat. Zach (Nick Robinson) a Gray (Ty Simpkins), synovci ředitelky parku (Bryce Dallas Howard) však zůstali odříznutí někde v hlubinách ostrova. Rázná Claire se s pomocí zvířecího ošetřovatele Owena (Chris Pratt) vydává na jejich záchranu. Režíruje Colin Trevorrow, který napsal scénář společně s Derekem Connollym. Na přípravách se aktivně podílel producent Steven Spielberg. Česká a slovenská premiéra jsou naplánovány na 11.6. 2015.

Zdroje: Slashfilm, Variety, Oficiální Facebook, Bad Taste

Jurský svět

12.06.2015 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 2

Jurský park 5 nebude točit Colin Trevorrow | Fandíme filmu Jurský park 5 nebude točit Colin Trevorrow | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest