Amazing Spider-Man 2: Mezinárodní trailer sází na vtip

Amazing Spider-Man 2: Mezinárodní trailer sází na vtip | Fandíme filmu
Po mytologickém traileru je tu další, který se daleko víc soustředí na Petera a jeho život pod maskou Spider-Mana.

Pokud jste se v prvním traileru na Amazing Spider-Mana 2 ztráceli v množství mytologických odkazů, které předpovídají našemu Pavoučkovi komplikovanou budoucnost, pravděpodobně vás potěší druhý trailer, který se daleko víc soustředí na Petera a jeho trable s dvojím životem. Upoutávka do značné míry sází na humor a funguje to na jedničku. Andrew Garfield jako nesmělý Parker i drzý Spider-Man válel už v prvním filmu a trailer nám slibuje další nálož téhož. Emma Stone neztratila nic ze své roztomilosti a v pozadí jejich superhrdinskou idylku hrozí ukončit tři nebezpeční záporáci, kteří nějakým způsobem zapadají do daleko rozsáhlejších plánu Normana Osbornea (Chris Cooper). V aktuálním traileru zní pouze jeho hlas, ale určitě o něm ještě uslyšíme. 

Ty největší boje vždycky sváděl Spider-Man sám se sebou: Mezi sebou se praly obyčejné závazky Petera Parkera a neobyčejné povinnosti Spider-Mana. V Amazing Spider-Manovi 2 ale před Petrem leží daleko větší konflikt.

Je báječné být Spider-Manem (Andrew Garfield). Peter Parker nezná nic lepšího, než pocit, který zažívá při houpání mezi mrakodrapy, zvyká si na to, že je hrdina a tráví čas s Gwen (Emma Stone). Jenže být Spider-Manem má svoji cenu. Jen Spider-Man může ochránit ostatní Newyorčany před mocnými zlosyny, kteří ohrožují město. V Electrovi (Jamie Foxx) Peter nachází soupeře mnohem silnějšího, než je on sám. A když se po dlouhé době vrací jeho přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), Peter zjišťuje, že jeho nepřátelé mají jednu věc společnou: Oscorp.

Dále hrají Campbell Scott (Richard Parker), Embeth Davidtz (Mary Parker), Paul Giamatti (Aleksei Sytsevich) a Sally Field (tetička May). Česká premiéra je naplánována na 24.4. 2014, slovenská na 1.5. 2014.Amazing Spider-Man 2: Mezinárodní trailer

Amazing Spider-Man 2: Mezinárodní trailer v němčině

Amazing Spider-Man 2

02.05.2014 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest