Captain America: Winter Soldier - Trailer je tady

Captain America: Winter Soldier - Trailer je tady | Fandíme filmu
Podívejte se na první upoutávku na Kapitána Ameriku 2.

V první fázi byl Captain America tak trochu za otloukánka, v té druhé se jeho sólovka začíná jevit jako docela slušný černý kůň. Iron Man po nářezu v Avengers přikládal pod kotel jedno brnění za druhým, Thor má k dobru celou řadu fantasy světů, takže se taky nemusí bát, že mu někdo vyčítal, že se drží zpátky. Kapitán je možná jenom chlápek se štítem, avšak jeho integrace do S.H.I.E.L.D.u zafungovala naprosto skvěle a i ve třetí post-Avengerské „sólovce“ nás čekají velké věci.

Jeden Hellcarier byl jen začátek, S.H.I.E.L.D. jich má v zásobě nespočet. Kapitánův nový oblek vypadá skvěle a poletující Falcon je stokrát větší frajer, než bychom si při jeho oznámení dovolili doufat. Bombastické kulisy ale nejsou ani zdaleka všechny kapitánovy trumfy. V jádru příběhu bude konflikt kapitánových ideálů s chladnokrevným uvažováním současné doby, ve které není možné věci vidět jenom černě nebo bíle. Rozsáhlé spiknutí ve vyšších kruzích slibuje ke komiksové akci přimíchat politický thriller a špionáž. Na staré parťáky z S.H.I.E.L.D.u je pořád spoleh (obzvlášť Černá vdova nakopává zadky stejně zručně, jako leckterý nadčlověk), Robert Redford v roli vládního byrokrata působí správně nejednoznačně a Winter Soldier bude už na první pohled Capovi více než rovnocenným soupeřem. Máme se na co těšit.

Po událostech v New Yorku se Steve Rogers snaží přizpůsobit modernímu světu a žít poklidným životem ve Washingtonu. Když se ale kolega z S.H.I.E.L.D.u stane terčem útoku, Steve je zapleten do pavučiny intrik, která může ohrozit celý svět. Navzdory útokům nájemních zabijáků, kteří se jej snaží umlčet na každém rohu, se Kapitán Amerika snaží společně s Černou vdovou rozkrýt rozsáhlé spiknutí. V boji proti zločinnému plánu pomáhá dvojici také nový spojenec, Falcon, avšak nečekaně se hrdinové budou muset postavit ještě hrozivějšímu nepříteli – Zimnímu vojákovi, Winter Soldierovi.

Film natočili režiséři Anthony Russo a Joe Russo, scénář napsali autoři prvního filmu, Christopher Markus a Stephen McFeely. V titulní roli se vrací Chris Evans, Scarlett Johansson si zopakuje úlohu Black Widow, Samuel L. Jackson úlohu Nicka Furyho. Dále se vrací Dominic Cooper jako Howard Stark, Sebastian Stan jako Bucky Barnes, Cobie Smulders jako agentka Maria Hill, Hayley Atwell jako Peggy Carter, Maximiliano Hernández jako agent Sitwell a Toby Jones jako Arnim Zola. Nově obsazení rozšíří Anthony Mackie jako Falcon, Emily VanCamp jako agentka 13, Robert Redford jako agent Alexander Goodwin Pierce, Frank Grillo jako Crossbones a Alan Dale jako člen světového bezpečnostního koncilu. Česká i slovenská premiéra jsou stanoveny na 3.4. 2014.

Captain America: Winter Soldier - Trailer
Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest