Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka

Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 5 obrázků
Vítěz Zlatého glóbu nastoupil do komiksového světa Marvelu.

O nové verzi Fantastické čtyřky toho není mnoho potvrzeno oficiálně. S jistotou známe ústřední obsazení a snad i bez obav můžeme říct, že se děj bude odehrávat v 60. letech minulého století. Nedávno také bylo potvrzeno, že v příběhu vystoupí Shalla-Bal, jedna z variací Silver Surfera. Všechno ostatní je předmětem zákulisních zvěstí a spekulací. A úplně jasno není ani u nejnovějšího castingového přírůstku.

Magazín Deadline přišel s novinkou, že byl do snímku obsazený Paul Walter Hauser. Nebylo odhaleno, jakou roli dostal, avšak insider Jeff Sneider tvrdí, že v aktuální verzi scénáře film začíná bojem Fantastické čtyřky se svým tradičním oponentem, Mole Manem. To je v komiksech shodou okolností padouch, proti kterému se tým postavil ve svém úplně prvním čísle, kterému podle dosavadních indicií chtějí filmaři vzdát hold.

Asi by tedy opravdu dávalo smysl, pokud by se Hauser chopil právě úlohy Mole Mana. Obvykle je vykreslovaný jako zavalitý muž, což Paul je. Sám herec dal like ke komentáři jednoho fanouška, který napsal, že by jej v roli rád viděl. Navíc to nevypadá, že by pro Paula zbývala ve filmu nějaká jiná větší role. Snad jedině, že by namluvil robota H.E.R.B.I.E.ho.

Nicméně oficiálně potvrzeno opravdu zatím není nic. V komiksech je Mole Man zahořklý muž, který nenávidí lidstvo a přesídlil do podzemí, kde si zřídil svou říši plnou monster. Paul Walter Hauser prorazil spolu se snímkem Já, Tonya, vidět jsme jej mohli vidět také v Richardu Jewellovi nebo Cruelle, za vystupování v seriálu Volavka získal Zlatý glóbus.

Fantastická čtyřka je první superhrdinský příběh, který vznikl v roce 1961 pod nově zavedenou značkou Marvel Comics. Autory postav jsou scenárista Stan Lee a výtvarník Jack Kirby. Hrdinové jsou tradičně vykreslováni jako dysfunkční, ale milující rodinná jednotka. Během vesmírné mise je čtveřice ozářená kosickými paprsky, které jí dávají nadlidské síly. Z Reeda Richardse se stává Mister Fantastic s natahovacím tělem. Sue Storm, Reedova manželka, je známá jako Invisible Woman a dokáže se zneviditelnit. Její mladší bratr Johnny Storm si říká Human Torch a umí na povel vzplanout. Čtveřici uzavírá Ben Grimm, Reedův blízký přítel a spolužák, který se natrvalo změnil v kamenné monstrum a říká si The Thing. Dobrodružství Fantastické čtyřky se hodně točí kolem vědeckých probémů a jejími tradičními záporáky jsou Doctor Doom, Galactus a Annihilus. Pro film byla skupinka zpracována celkem třikrát, v roce 1994, v letech 2005 a 2007 a v roce 2015. Ani jeden z filmů neměl dobré recenze a dosud se nepodařilo ze značky udělat hit. V hlavních rolích hrají Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn, Ebon Moss Bachrach a Julia Garner. Režíruje Matt Shakman, scénář píší Jeff Kaplan, Ian Springer a Josh Friedman. Datum premiéry je stanoveno na 25. července 2025.

Titulní foto: Marvel

Zdroje: Deadline, ComicBook.com

Galerie: 6

Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu Fantastická čtyřka zřejmě obsadila jednoho záporáka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest