Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry

Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 6 obrázků
Marvel se rozhodl na Valentýna oslavit svou nejstarší rodinu. Prohlédněte si podobu všech členů.

To, o čem se dlouho šuškalo, je teď oficiální. Marvel na svých účtech definitivně oznámil kompletní obsazení pro chystaný snímek Fantastická čtyřka (Fantastic Four). Ta je často označována jako první marvelovská rodinka, a tak studiu z nějakého důvodu přišlo optimální oznámit obsazení na Valentýna, dokonce i s tematickou ilustrací.

Fantastickou čtyřku tedy s definitivní platností hrají:

Pedro Pascal vystupuje jako Reed Richards alias Mr. Fantastic – vůdce týmu a jeden z nejinteligentnějších lidí na Zemi. Jeho schopností je natahovat své tělo jako gumu. Pedra můžete znát ze seriálů The Last of Us, Mandalorian, Hra o trůny nebo Narcos.

Vanessa Kirby získala roli Sue Richards alias Invisible Woman. Sue je v komiksech běžně Reedovou manželkou, taktéž vědkyní. Její schopností je zneviditelnění těla silou vůle, případně různá manipulace energetických polí. Vanessa vstoupila do širokého diváckého povědomí vystupováním v prvních dvou řadách Koruny, znát ji můžete ze série Mission: Impossible z Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw a za Střípky ženy byla nominována na Oscara.

Joseph Quinn vystupuje jako Johnny Storm alias Human Torch. Johnny se dokáže silou vůle měnit v hořící bytost schopnou létat. To dobře koresponduje s horkokrevnou povahou, jakou mladší bratr Sue disponuje. Quinn se nejvíc proslavil rolí Eddieho v seriálu Stranger Things. Předtím vystupoval třeba v historické sérii Kateřina Veliká nebo v Sekerce. Do budoucna jej uvidíme v Gladiátorovi 2 nebo v Tichém místu: Prvním dni.

Ebon Moss Bachrach ztvární Jacoba „Bena“ Grimma neboli The Thing. Ben z celé čtveřice odnesl v komiksech zásah vesmírným zářením nejhůř. Zatímco zbytek může své schopnosti využívat silou vůle, Reedův nejlepší přítel je v muže z kamene proměněný trvale. Jeho deformní podoba mu dodává velkou odolnost a sílu. Povědomí o Ebonovi prudce vystřelilo po jeho účinkování v seriálu Medvěd. Dlouhodobě hrál v Girls, vídat jsme jej mohli také v Punisherovi nebo Nosferatu.

Uvolněný plakát a logo zdánlivě potvrzují další věc, o které se dlouho šuškalo: Děj zřejmě bude zasazený do 60. let minulého století, s jeho estetikou a technologickým optimismem. Magazín v ruce The Thing naznačuje, že jsme konkrétně v roce 1963. Nechybí dokonce robůtek H.E.R.B.I.E. z komiksů. Plakát na stěně potom naznačuje, že stejně jako v komiksech hrdinové ke svým silám přijdou jako astronauti ve vesmíru.

Marvel dále oznamuje, že se film bude jmenovat The Fantastic Four a dostává nové datum premiéry. Nově je film o kousek odložený, máme se jej dočkat 25. července 2025. V tuhle chvíli jsou pod projektem podepsaní rovnou tři scenáristé: Jeff Kaplan, Ian Springer a Josh Friedman. Koukněte dolů na zveřejněné obrázky a dejte vědět, co na obsazení říkáte.

Fantastická čtyřka je první superhrdinský příběh, který vznikl v roce 1961 pod nově zavedenou značkou Marvel Comics. Autory postav jsou scenárista Stan Lee a výtvarník Jack Kirby. Hrdinové jsou tradičně vykreslováni jako dysfunkční, ale milující rodinná jednotka. Během vesmírné mise je čtveřice ozářená kosickými paprsky, které jí dávají nadlidské síly. Z Reeda Richardse se stává Mister Fantastic s natahovacím tělem. Sue Storm, Reedova manželka, je známá jako Invisible Woman a dokáže se zneviditelnit. Její mladší bratr Johnny Storm si říká Human Torch a umí na povel vzplanout. Čtveřici uzavírá Ben Grimm, Reedův blízký přítel a spolužák, který se natrvalo změnil v kamenné monstrum a říká si The Thing. Dobrodružství Fantastické čtyřky se hodně točí kolem vědeckých probémů a jejími tradičními záporáky jsou Doctor Doom, Galactus a Annihilus. Pro film byla skupinka zpracována celkem třikrát, v roce 1994, v letech 2005 a 2007 a v roce 2015. Ani jeden z filmů neměl dobré recenze a dosud se nepodařilo ze značky udělat hit. V hlavních rolích hrají Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn a Ebon Moss Bachrach. Režíruje Matt Shakman, scénář píší Jeff Kaplan, Ian Springer a Josh Friedman. Datum premiéry je stanoveno na 25. července 2025.

Podklady a foto: Marvel Studios

Galerie: 7

Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu Fantastická čtyřka oficiálně odhalila celé obsazení a datum premiéry | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest