Rivalové: Zendaya z písečné Duny zamířila na tenisovou antuku – nový trailer

Rivalové: Zendaya z písečné Duny zamířila na tenisovou antuku – nový trailer | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit další 1 obrázek
Už teď v dubnu dorazí do kin drama plné vášnivých vztahů, sportovních ambicí a hořkého soupeření.

Jedním ze stěžejních motivů Duny je vztah Paula s Chani. Tu ztvárnila kalifornská rodačka Zendaya, která se po druhé kapitole Duny vrací hodně rychle zpátky na plátna. A tentokrát budou vztahy hrát ještě větší roli. Ve snímku Rivalové (Challengers) je Zendayina tenistka Tashi jedním z vrcholů milostného trojúhelníku. Ten protagonistům komplikuje osobní i pracovní život. Podle traileru nás čeká šťavnatá vztahovka. V multiplexech novinku uvidíme už 25. dubna a momentálně byl zveřejněný nový trailer, který míchá záběry z filmu s hereckým a režisérským komentářem.

Zendaya ve snímku hraje Tashi Duncan, bývalý tenisový supertalent. Teď je z ní výbušná trenérka, která se za nic neomlouvá na kurtu ani mimo něj. Je provdaná za šampiona Arta (Mike Faist), který však momentálně prohrává jeden zápas za druhým. Tashi připraví taktiku k tomu, aby se manžel vzchopil, avšak to narazí na nečekanou překážku, když se má střetnout s Patrickem (Josh O'Connor) , Artovým bývalým nejlepším přítelem a Tashiiným expartnerem. Do přítomnosti zasahují společné zážitky z minulosti a napětí narůstá. Tashi si musí položit otázku, kolik bude případná výhra vlastně stát. Režíruje Luca Guadagnino, scénář napsal Justin Kuritzkes.

Podklady a foto: MGM

Galerie: 2

Rivalové: Zendaya z písečné Duny zamířila na tenisovou antuku – nový trailer | Fandíme filmu Rivalové: Zendaya z písečné Duny zamířila na tenisovou antuku – nový trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest