Transformers mají další plány – chtějí zamířit mimo Zemi

Transformers mají další plány – chtějí zamířit mimo Zemi | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit další 3 obrázky
Aktuální Probuzení monster nás v krátkých filmech o filmu berou do zákulisí natáčení na Machu Picchu.

Není tajemstvím, že ačkoliv se Autoboti a Maximalové ve filmu Transformers: Probuzení monster postaví primárně Terroconům pod vedením Scourge (Peter Dinklage), hybatelem událostí je v pozadí Unicron, prastarý gigantický Transformer, který dokáže pozřít celé planety.

V rozhovoru pro Den of Geek režisér Steven Caple Jr. uvedl, že jako fanda toužil po tom, Unicrona ve filmech předvést. Ale podle jeho představ nemá jít o krátkou návštěvu. Jeho snem je ultimátního padoucha teď představit a v dalších dvou, třech filmech z něj udělat nepřítele číslo jedna. Už jsme podle Stevena také strávili dost času na Zemi, takže by bylo zajímavé se podívat i mimo ni, poznat další Trasformery na cizích planetách. Probuzení monster je podle Caplea dobrou startovní čárou, ze které může vzejít něco výjimečného.

To jsou možná zrovna ve spojení s Transformers skoro až směsně ambiciózní slova, ale kdyby se do budoucna podařilo robotické akčňáky točit alespoň jako solidní popcornovou zábavu, tak by se po letech nepřehledných gulášů Michaela Baye asi zlobil málokdo.

Vedle rozhovoru se objevily také nové krátky filmy o filmu, kdy jeden blíže ukazuje, jak se nový režisér Caple Jr. látky chopil a ten druhý nás vzal do zákulisí natáčení na Machu Picchu. V galerii jsou nejnovější plakáty.

Transformers: Probuzení monster volně navazují na snímek Bumblebee. Děj je zasazený do roku 1994, kdy je dvojice archeologů z Brooklynu vtažená do pradávného konfliktu mezi třemi frakcemi Transformerů: Maximaly, Predacony a Terrocony. Pro lidské hrdiny začíná velké globální dobrodružství. Snímek je inspirovaný Transformers: Beast Wars, kde na sebe následovníci Autobotů a Decepticonů neberou podobu dopravních prostředků, ale zvířat. Terroconi jsou obvykle zuřivé bestie, které toho příliš nevymyslí, ale rády ničí. Bývají ve službách Decepticonů a jsou schopní se poskládat do ještě větších, kombinovaných strojů.

Snímek režíruje Steven Caple Jr., v hlavních rolích vystupují Anthony Ramos, Dominique Fishbach, Luna Lauren Vélez a Tobe Nwigwe. V rolích Transformerů promlouvají Peter Cullen, Pete Davidson, Liza Koshy, Cristo Fernández, John DiMaggio, Ron Perlman, David Sobolov, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Colman Domingo a Michaela Jaé Rodriguez. Datum české premiéry je stanoveno na 8. června 2023.

Foto: Paramount Pictures

Zdroje: Den of Geek

Galerie: 4

Transformers mají další plány – chtějí zamířit mimo Zemi | Fandíme filmu Transformers mají další plány – chtějí zamířit mimo Zemi | Fandíme filmu Transformers mají další plány – chtějí zamířit mimo Zemi | Fandíme filmu Transformers mají další plány – chtějí zamířit mimo Zemi | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest