Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce

Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 9 obrázků
Zní to skoro jak začátek anekdoty: Robotický opičák a robotický kamion se potkají v pralese a…

Během nočního předávání cen MTV se pouštěly také nejrůznější upoutávky a jednou z nich byla nová ochutnávka pro Transformers: Probuzení monster (Transformers: Rise of the Beasts). V novém klipu lidští hrdinové a Autoboti poprvé v peruánské džungli potkávají Maximaly, další odnož Transformerů, kterou jsme dosud v hraných filmech neviděli.

Režisér Steven Caple Jr. pro magazín Empire řekl, že Maximalové přicházejí z vlastní planety na Zemi, aby ochránili něco extrémně důležitého před „velkým zlým padouchem, na něhož jsme opravdu dlouho čekali“. Optimus Prime o téhle hrozbě vůbec neví a dozvídá se o ní spolu s námi od Maximalů. Onou tajuplnou hrozbou, o níž Caple Jr. hovoří, zjevně není nikdo jiný, než Unicron, protože právě o něm mluví režisér vzápětí. O obrovském vesmírném kolosu, který požírá celé planety. V minulosti jsme z něj ve filmech viděli jen výčnělky, tentokrát je z něj podle režiséra třeba ukázat víc, nechat jej promluvit. Zároveň ale dodává, že Probuzení monster ultimátního padoucha pouze uvede na scénu a víc prostoru dostane někdy v budoucnu.

Naopak zásadním přídavkem mezi hrdiny je krom Maximalů také Autobot Mirage (Pete Davidson). Na něm je podstatné, že zatímco ostatní Autoboti obvykle do písmene plní Optimovy rozkazy, Mirage má svoji hlavu, je to tak trochu rebel. A právě na jeho popud se povede zapojit do problémů Autobotů také lidi. V minulém článku jsme rozebírali, že na Optima v tomto filmu z minulosti čeká zásadní přerod. Dle aktuálních novinek můžeme odtušit, že se musí naučit mít rád lidi a planetu Zemi…

K nové MTV ukázce přidáváme ještě jednu další, kde se střídají záběry z filmu s reklamou na box. Dole v galerii najdete nejnovější obrázky.

Transformers: Probuzení monster volně navazují na snímek Bumblebee. Děj je zasazený do roku 1994, kdy je dvojice archeologů z Brooklynu vtažená do pradávného konfliktu mezi třemi frakcemi Transformerů: Maximaly, Predacony a Terrocony. Pro lidské hrdiny začíná velké globální dobrodružství. Snímek je inspirovaný Transformers: Beast Wars, kde na sebe následovníci Autobotů a Decepticonů neberou podobu dopravních prostředků, ale zvířat. Terroconi jsou obvykle zuřivé bestie, které toho příliš nevymyslí, ale rády ničí. Bývají ve službách Decepticonů a jsou schopní se poskládat do ještě větších, kombinovaných strojů.

Snímek režíruje Steven Caple Jr., v hlavních rolích vystupují Anthony Ramos, Dominique Fishbach, Luna Lauren Vélez a Tobe Nwigwe. V rolích Transformerů promlouvají Peter Cullen, Pete Davidson, Liza Koshy, Cristo Fernández, John DiMaggio, Ron Perlman, David Sobolov, Michelle Yeoh, Peter Dinklage, Colman Domingo a Michaela Jaé Rodriguez. Datum české premiéry je stanoveno na 8. června 2023.

Foto: Paramount Pictures

Zdroje: Empire

Galerie: 10

Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu Transformers: Probuzení monster – Prime vs. Primal v nové upoutávce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest