Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet

Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 4 obrázky
Ultimátní turnaj nadlidských bojovníků už brzy předvede nové fatality.

Nový Mortal Kombat 2 byl uvedený do kin na jaře 2021, tedy zhruba před dvěma lety. V té době kina zkoušela opět otevřít po covidové uzávěře a adaptace videoherní bojovky byla jedním z prvních „kanárků“, které Hollywood do kin vyslal, aby ozkoušel divácký zájem. Vzhledem k okolnostem tržby nebyly úplně špatné a snímek zaznamenal slušný zájem také na HBO Max. Loni bylo konečně schváleno natáčení pokračování, ale stále jsme čekali na jakékoliv podrobnosti o tom, jak to bude s natáčením.

Teď konečně víme o něco málo víc. Server Geek Vibes Nation na Twitteru uvedl, že natáčení poběží letos v létě v Austrálii, od června do září. Žertem to potvrdil producent Todd Garner, když k příspěvku připsal, že mu bylo divné, proč má v Austrálii najatý byt. Garner krom prvního filmu minulosti dohlížel také třeba na Next nebo na V oku tornáda.

O filmu jako takovém zatím nevíme moc. Scénář píše Jeremy Slater, jenž je podepsaný například pod seriály Moon Knight nebo Umbrella Academy. Režíruje opět Simon McQuoid, režisér jedničky. Původní scenárista Greg Russo sliboval, že v rámci trilogie se druhý snímek zaměří na samotný turnaj Mortal Kombat, jímž jsou hry proslulé, případně původní tvůrci hovořili o návratu záporáka Sub-Zera nebo představení populárního bojovníka Johnnyho Cage. Ale kdo ví, zda z původních plánů cokoliv zůstane na svém místě, když se pokračování chopil nový scenárista.

Vzhledem k natáčení letos v létě mohou fanoušci doufat v premiéru už v příštím roce.

Značka Mortal Kombat začínala v roce 1992 jako klasická automatová bojovka, kterou od konkurence odlišovala fantasy příchuť a vysoká míra explicitního násilí. S postupem let se videoherní série dočkala ohromného množství pokračování i filmového zpracování z roku 1995, které nastartovalo kariéru Paula W.S. Andersona. Snímek z roku 2021 jako svůj debut natočil Simon McQuoid. Hlavním hrdinkou byl Cole, bývalý šampion MMA, jenže se musí neustále ohlížet přes rameno, protože po něm jde nadpřirozený bojovník Sub-Zero, jehož na něj z neznámého důvodu poslal čaroděj Shang Tsung ze světa Outworld. Cole později potká majora speciálních sil Jacksona „Jaxe“ Briggse, Sonyu Blade, Liu Kanga, Kung Laa a Kanoa. Ti všichni mají na těle znamení Draka a všichni společně trénují na turnaj, v němž budou bojovat o osud našeho světa...

Foto je ilustrační, z prvního Mortal Kombatu

Zdroj: Todd Garner

Galerie: 5

Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet | Fandíme filmu Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet | Fandíme filmu Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet | Fandíme filmu Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet | Fandíme filmu Mortal Kombat 2: Po dlouhém odkládání se konečně začne natáčet | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest