Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem

Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu
Why Not Productions
Zobrazit dalších 6 obrázků
Depp poprvé po několikaleté pauze znovu natočil celovečerní film.

Kvůli pandemii a turbulentnímu osobnímu životu Johnny Depp naposledy točil celovečerní film před čtyřmi lety, kdy vznikla Minamata. Jeho prvním dalším projektem není žádný hollywoodský megafilm, ale evropský historický snímek Jeanne du Barry. Ten pojednává o titulární milence Ludvíka XV. Právě jeho představuje ve snímku Depp, du Barry si zahrála režisérka filmu Maïwenn.

 

Film bude mít premiéru 16. května na festivalu v Cannes a spolu s blížícím se uvedením je tu také první trailer. Ten signalizuje, že nás čeká celkem tradiční historické drama, kde budou hrát prim ambice du Barry a její vášnivé pletky s Ludvíkem. Upoutávce dominují bohaté kostýmy a honosné dobové lokace v čele se zámkem ve Versaille.

Zatím nevíme, kdy bychom se mohli dočkat uvedení v Česku. Pusťte si trailer a dole v galerii najdete uveřejněné fotografie z filmu i zákulisí.

Snímek je volně inspirovaný životem Jeanne du Barry (Maïwenn). Věrná milenka Ludvíka XV. (Johnny Depp) se narodila v chudobě. V touze po kultuře a požitcích se díky svojí inteligenci a půvabu dokázala pozvolna vyšplhat po společenském žebříčku. Nakonec se stala Ludvíkovou nejoblíbenější společnicí. Aniž by tušil, že je to kurtizána, získává panovník díky novému vztahu opět chuť do života. Dvojice se bláznivě zamiluje a navzdory všem zvyklostem je Jeanne přestěhována do Versailles, kde její příjezd vyvolá skandál. Dále hrají Benjamin Lavernhe, Pierre Richard, Melvil Poupaud, Noémie Lvovsky, Pascal Greggory a India Hair. Maïwenn je zároveň scenáristkou a režisérkou filmu.

Podklady a foto: Why Not Productions, Le Pacte

Galerie: 7

Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu Jeanne du Barry: První trailer historického dramatu s Johnnym Deppem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest