Jeanne du Barry: Johnny Depp na prvních fotkách po boku své filmové partnerky

Jeanne du Barry: Johnny Depp na prvních fotkách po boku své filmové partnerky | Fandíme filmu
Why Not Productions
Zobrazit další 3 obrázky
Francouzka Maïwenn se představila jako Jeanne po boku Ludvíka „Johnnyho“ XV.

Poprvé se vedle samotného Ludvíka XV. představuje divákům i titulární dáma, Jeanne du Barry. Zatímco Ludvíka hraje Johnny Depp, ve své první roli po několika letech ve skandální nemilosti, Jeanne si zahrála Maïwenn, která film také zrežírovala. Nejnovější fotky si můžete prohlédnout dole v galerii, stejně jako všechny dosavadní.

Snímek je volně inspirovaný životem Jeanne du Barry. Věrná milenka Ludvíka XV. se narodila v chudobě. V touze po kultuře a požitcích se díky svojí inteligenci a půvabu dokázala pozvolna vyšplhat po společenském žebříčku. Nakonec se stala Ludvíkovou nejoblíbenější společnicí. Aniž by tušil, že je to kurtizána, získává panovník díky novému vztahu opět chuť do života. Dvojice se bláznivě zamiluje a navzdory všem zvyklostem je Jeanne přestěhována do Versailles, kde její příjezd vyvolá skandál.

Dále hrají Benjamin Lavernhe, Pierre Richard, Melvil Poupaud, Noémie Lvovsky, Pascal Greggory a India Hair. Roli Jeanne du Barry hraje Maïwenn, která je zároveň scenáristkou a režisérkou filmu. První fotku vidíte na titulce.

Podklady a foto: Why Not Productions

Galerie: 4

Jeanne du Barry: Johnny Depp na prvních fotkách po boku své filmové partnerky | Fandíme filmu Jeanne du Barry: Johnny Depp na prvních fotkách po boku své filmové partnerky | Fandíme filmu Jeanne du Barry: Johnny Depp na prvních fotkách po boku své filmové partnerky | Fandíme filmu Jeanne du Barry: Johnny Depp na prvních fotkách po boku své filmové partnerky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest