Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky

Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu
DC Studios / Todd Phillips
Zobrazit dalších 6 obrázků
Joaquin Phoenix a Lady Gaga se na nových oficiálních snímcích představují jako Joker a Harley Quinn.

Natáčení snímku Joker: Folie à deux začalo 10. prosince loňského roku. Točilo se v ateliérech v Los Angeles a ulice města ztvárnily také některé scény z Gothamu. Zbytek exteriérů Gothamu se točil v New Yorku. Z natáčení jsme mohli vidět řadu fotek. Točila se honička v ulicích, velká scéna před soudem či hudební vystoupení na ikonických schodech.

Teď je po několika měsících (s přestávkami) natáčení dokončené, jak oznámil sám režisér Todd Phillips na Instagramu. Dodal, že teď jej čeká další práce ve střižně, kde všechny pořízené záběry poslepuje dohromady. A tradičně poděkoval hercům a štábu za dosavadní spolupráci. Premiéra je ohlášená až na příští říjen, takže času na doladění snímku bude dost a dost.

Režisér také sdílel dvě nové oficiální fotografie Jokera (Joaquin Phoenix) a Harley Quinn (Lady Gaga). Harley už jsme si v jejích četných kostýmech mohli prohlédnout na řadě zmiňovaných fotek z natáčení, teď ji po delší době nicméně vidíme pěkně zblízka.

Joker: Folie à deux podle nepotvrzených zvěstí má být muzikálem. Děj má být zasazený do prostředí ústavu Arkham, kde je Arthur Fleck zavřený. Zřejmě právě tam potká Harley Quinn, jež v komiksech vystupuje jako jeho doktorka, kterou Joker postupně manipuluje, týrá a má s ní pokřivený milostný vztah. Scénář filmu píše Todd Phillips, který pokračování zrežíruje, stejně jako první film. Joaquin Phoenix se vrací v hlavní roli. Harley Quinn hraje Lady Gaga, vrací se Zazie Beetz jako Sophie Dumond. Do nové role byli obsazení Brendan Gleeson, Catherine Keener, Harry Lawtey a Jacob Lofland. Podtitul snímku je medicínský termín, kterým se označuje „sdílenou psychózu“, tedy psychiatrický syndrom, při němž se bludy přenášejí z jednoho člověka na druhého. Datum premiéry je stanoveno na 3. října 2024.

Foto: DC Films, Todd Phillips, Lawrence Sher

Zdroje: Todd Phillips, Lawrence Sher

Galerie: 7

Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu Joker: Folie à deux – Je dotočeno, režisér sdílel nové oficiální fotky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest