Avengers: Secret Wars – Další komiksové „finále“ dostalo zkušeného Marvel scenáristu

Avengers: Secret Wars – Další komiksové „finále“ dostalo zkušeného Marvel scenáristu | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Snímek, který uzavře příští kapitolu marvelovských příběhů, se může začít psát.

Není to tak dlouho, co jsme se dozvěděli, že Avengers: The Kang Dynasty napíše Jeff Loveness, tedy scenárista, který padoucha Kanga divákům blíže představí ve snímku Ant-Man a Wasp: Quantumania. Podobnou kontinuitu najdeme také u dalšího Avengers filmu, tedy u Avengers: Secret Wars.

Jak název naznačuje, snímek se bude zaobírat „Tajnými válkami“, což zřejmě odkazuje k multidimenzionálními konfliktu. A největším expertem na mnohovesmír je v tuhle chvíli u Marvelu Michael Waldron. Ten byl hlavním scenáristou první série Lokiho, kde jsme se s celým konceptem začali blíže seznamovat, a také scenáristou celovečerního filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. To je po Spider-Manovi: Bez domova zatím nejúspěšnější marvelovka čtvrté fáze marvelovského univerza.

Podle informací serveru Deadline se Marvel s potenciálními kandidáty začal scházet v září, přičemž Waldron byl od počátku favoritem, díky svým dosavadním zkušenostem a dobrým vztahům se studiem. Ostatně, s šéfem studia Kevinem Feigem spolupracuje i na jeho připravovaném Star Wars filmu. Avengers: Secret Wars uvidíme v našich kinech 7. listopadu 2025.

Foto je ilustrační - Avengers: Endgame

Zdroj: Deadline

Galerie: 2

Avengers: Secret Wars – Další komiksové „finále“ dostalo zkušeného Marvel scenáristu | Fandíme filmu Avengers: Secret Wars – Další komiksové „finále“ dostalo zkušeného Marvel scenáristu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest